Back to All Events

Intimita - taneční improvizace - workshop

Workshop s Dubravkou Radonjić skrze tanec a komunikaci .Vítán je každý, kdo vnímá a cítí hodnotu tance ve svém životě a kdo miluje hudbu. Kdo vyhledává výzvy a provokace, které nastolují vnitřní progresi a narušují zastaralé předsudky: „Co být má a nemá, co je možné a nemožné“. Pro všechny, kteří se rádi obohacují skrze abstraktní komunikaci, jejíž účel je zastavit prázdné hledaní či odkládaní prožitku na „lepší časy“.

Tento seminář je pro ty, co už mají dost toho lovit zážitky jeden za druhým, aby nebyli v tom, který se zrovna děje. 

Tanec volá do intimity se spoustou věci a vjemu najednou, co naše smysli dovedu obsáhnout, co nás vezme za hranice toho co je možné a nemožné. Zveme do kosmické školky pro dospělé, kde karneval naší mysli najde své uspokojení skrze tanec. Kde se rozproudí vitální energie v těle. Kde se děje magie skrze položení se do vlastní šťávy. Kde tančit na vlně neustálý změně, je způsob jak uchopit smysl proměny. Ať žije taneční improvizace a vzájemné shledaní se! Konec pocitu opuštění, osamocení a izolace, jsme rozhodnuty otevřít se hluboký intimitě.

Žádné taneční zkušenosti předem nejsou nutné. Potřeba je jen láska k hudbě a tanci. Tančit může každý, ať je čímkoliv a kdokoliv.

Kdy: 21.4. 14:30-17:30 hod

Cena: 550 Kč (rezervace je platná po uhrazení cele částky na náš účet: 3820585001/5500, do poznamky napište Vaše jméno a "Intimita").

Vede: Dubravka Radonjić