Back to All Events

Mystický tanec s Adel


NOVĚ FORMOU OTEVŘENÝCH HODIN KAŽDOU STŘEDU, POČET MÍST JE OMEZEN!

Láká Tě tanec a chceš objevit přínosy dynamické meditace? Potřebuješ se uvolnit, načerpat a harmonizovat svou energii, rozhýbat své tělo, zbystřit svou mysl a potěšit svou duši?

Vítej v našem mystickém kruhu!

 

MYSTICKÝ TANEC S ADEL propojuje tanec a spiritualitu skrze vědomý pohyb, práci s energií a alychmii mystiky, meditace a propojení s vlastní podstatou.

Hlavním účelem je harmonizace energií na úrovni jednotlivých elementů a energetických center prostřednictvím uvolnění bloků, emocí, obnovení volného toku energie a otevření nových úrovní vědomí těla, mysli i duše.

Přestože je tanec stěžejním prvkem hodin, budeme v průběhu zapojovat všechny své smysly a díky práci s potenciálem celé skupiny znásobíme přínos pro všechny zúčastněné.

Pro každou jednotlivou hodinu Tě na základě aktuálního období, synchronicit dění a intuitivního výběru čeká některé z následujících témat:

   Polarity a elementy

   Chakra dance

   Tanec posvátných tvarů

   Tanec moderního mystika, Trance dance

Mystická taneční a pohybová meditace  

   inspirovaná OSHEM

   Rytmy a cykly

   Archetypy, zvířata

   Tance různých kultur a rituály

  Sebepoznávací cvičení – transfigurace, meditace a relaxace, sdílecí kruhy, práce se smysly, dialog

Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, world-class, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esenciálních olejů terapeutické kvality.

Hodiny budou vedeny v češtině ADEL – Adel je Life Coach, učitelka Mystického tance a instruktorka freedivingu. Jejím posláním je provázet životní metamorfózou zejména ženy, napomáhat objevovat jejich jedinečný potenciál a harmonizovat úrovně těla, mysli a duše.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíš ve svém živlu. Tančíme na boso.

Středy 18:00 – 19:30 

od 15. dubna do 24.6.

Cena: Permanentka na 10 vstupů 2.000,- Kč, individuální vstupné 250,- Kč

Lektor: Adéla Čermáková

Earlier Event: March 14
Techniky uvolnění stresu - workshop
Later Event: April 18
Jednodenní seminář Iyengar jógy