Meditační ústraní I. v Jizerských horách (pro malou skupinu)
Nov
30
to Dec 2

Meditační ústraní I. v Jizerských horách (pro malou skupinu)

3 denní tiché ústraní na samotě v Jizerských horách.

Budeme se soustředit na meditaci „Já jsem“ a  „Who is in?“

Součástí bude ranní dechové cvičení Tuntunan Mulia

Vaření společné.

Tříbení koncentrace, ztišení a zjemnění vnímání, destilace smyslů, rozvíjení pozornosti, povolení různých úrovní kontroly, vnitřní dotazování se.

Cena: 2500 Kč (jídlo v ceně) (rezervace platná jen po uhrazení plné částky na náš účet č. 3820585001/5500, do poznámky napište jméno a ústraní).

Termín: 30.11. – 2.12.

Místo konání: Josefův Důl (Roubenka pro max. 10 lidi)

Organizace a vedení Gabriela Juhásová a Dúbravka Radonjić

roubenka-od-prijezdove-cesty-57b0-.jpg

“někdo kdo ví že není

a je na hraně vědomi a nevědomí,

smysly ho neznaji ale on zná své smysly,

zkušenosti na něj nemají vliv ale dějí se mu,

nemá žady směr ani cíl, nikdy neumřel ani se nenarodil

Já Jsem”

View Event →
Workshop - Seznámení s indickým chrámovým tancem Bharatanatyam
Sep
23
4:00 PM16:00

Workshop - Seznámení s indickým chrámovým tancem Bharatanatyam

Zveme dívky, chlapce, ženy i muže, kteří toužíte prožít duchovní i umělecký odkaz staré Indie na seznámení se starobylým indickým chrámovým tancem Bharatanatyam.

V první části večera uvidíte ukázky choreografií pro bohy Ganéšu, Šivu a Kršnu. Představíme Vám podrobněji koncept taneční techniky, význam výrazových částí i filozofii tance.
Ve druhé části večera proniknete do propracovaných výukových postupů tance. Vyzkoušíte si sami tančit. Tento nádherný, avšak náročný tanec, rozvine uvolněnost, zároveň sílu a koordinaci Vašeho těla i ducha natrvalo.

Tancujeme pod vedením skvělé tanečnice a učitelky Kirti Ramgopal z indického Bangalore, která zavítá do Prahy na podzim 2018. Odhodlaným nabízíme, aby se do té doby na pravidelných lekcích s námi seznámili se základy tance. Pak vytěžíte z podzimního semináře mnohem více.

Kdy: úterý 23.9. 16:00 - 18:30 hod.

Cena: 400 Kč / 300 Kč (mládež do 18 let) (rezervace je platná při uhrazení plné částky na náš účet č.3820585001/5500, do poznámky napište indie a Vaše příjmení).

Těšíme se na viděnou Gabriela a Monika

View Event →
Kreativita a svoboda - objevte svůj vnitřní poklad
Apr
27
to Apr 29

Kreativita a svoboda - objevte svůj vnitřní poklad

Spojením jógové praxe, expresivního psaní, kresby, vizualizací a meditace se propojíme se svým vnitřním světem. V bezpečném kruhu se uzemníme, zachumláme a jemně, a postupně se zavrtáme do našeho středu a rozvzpomeneme se na to, jaké máme sny. 

Zmapujeme, co nyní potřebujeme, abychom znova nabrali dech, začali naplňovat své životy a vyjadřovat svou jedinečnost a krásu. Tím, že začneme zářit, bude se nám dařit, budeme inspirovat a rozsvěcovat. 

Už nyní jsme pokladem, který je zapotřebí vynést na světlo. Pojďte s námi tuto část odkrývání vnitřního pokladu, zdroje a síly zažít s námi... 

Na workshop je dobré přijít, pokud se cítíte strnulí, více či méně závislí či pociťujete, že je váš cíl méně jasný nebo že vám sny unikají. Anebo pokud víte, že ve vás něco je, ale nic se nehýbe nebo když míváte skvělé nápady a úžasné sny, ale nedokážete je uskutečnit... 

Samy jsme si určitými fázemi tvůrčího života prošly a rády vás třidenním workshopem provedeme.

Gabriela Ryšková je ilustrátorka a zakladatelka mnoha projektů, mimo jiné úspěšného jógového portálu Jóga z obýváku. Sama již několik let cvičí jógu a rozvíjí svou praxi. Vždy jde svou cestou, je matkou patnáctiletého syna, stala se vegankou a plánuje film o masovém průmyslu.

Andrea Selzerová založila Kurzy z obýváku, které se zaměřují na autenticitu a kreativitu. V současné době se věnuje vedení a motivace studentů tvůrčího psaní. Ráda věci zkoumá do hloubky, vynesené přetváří a aplikuje v podobě vizualizace anebo psaní. 

CENA: 4500,-. 

Více informací naleznete na http://kurzyzobyvaku.cz/kreativita-a-svoboda/ 
Pro rezervaci vašeho místa nás prosím kontaktujte na namaste@jogazobyvaku.cz.

View Event →