Back to All Events

Vinjása jóga

Lekce probíhají v dynamickém stylu a můžete očekávat posouvání hranic svého těla stejně jako mysli. Začátkem lekce zklidníme mysl a uvědomíme si dech. Pro zvědomění a probuzení všech svalových skupin začínáme Pozdravy Slunci a poté přecházíme k praxi ásan. Někdy v nich setrváváme déle pro prohloubení praxe a navnímání každé jednotlivé pozice, jindy hledáme hladké plynutí z jedné pozice do druhé, mažeme jejich hranice a vytváříme tak vždy něco nového.

Lekce jsou vhodné pro všechny a po zvážení každého ze cvičících zařazuji pokročilejší a složitější varianty. Je tedy doporučeno mít povědomí o józe a znalost Pozdravu Slunce. Jmenuji se Denisa a s jógou jsem se setkala poprvé před čtyřmi lety. Pravidelná praxe mi přinesla a stále přináší spoustu poznání. Poznávám svůj dech, tělo, mysl. Poznávám jejich propojování a poslouchám jejich společnou řeč. Poznávám, jak jóga mění můj pohled na život a jeho hodnoty. Poznávám, jak jóga přináší hlubší porozumění. Poznejte, jak jóga může změnit Váš přístup k ostatním, postoj k přírodě i pohled na svět.

Kdy: středy 17 - 18 hod

Cena: 180 Kč

Lektorka: Denisa Pichalová

O lektorce

Jmenuji se Denisa a s jógou jsem se setkala poprvé před čtyřmi lety. Pravidelná praxe mi přinesla a stále přináší spoustu poznání. Poznávám svůj dech, tělo, mysl. Poznávám jejich propojování a poslouchám jejich společnou řeč. Poznávám, jak jóga mění můj pohled na život a jeho hodnoty. Poznávám, jak jóga přináší hlubší porozumění. Poznejte, jak jóga může změnit Váš přístup k ostatním, postoj k přírodě i pohled na svět.

Earlier Event: June 26
Patanjali yoga
Later Event: June 26
swingbusters.cz