Back to All Events

Jarní kurz Infinite Taichi

Infinite Tai Chi je unikátní forma starodávného čínského holistického umění tai chi. Kombinuje jemný pohyb a práci s dechem. Byla vytvořena před více než 20-ti lety speciálně k tomu, aby pomohla lidem v moderním západním světě najít klid a harmonii. Cvičením Infinite Tai Chi přirozeně rozvinete svou vnitřní sílu, zvýšíte stabilitu a flexibilitu při pohybu. Vaše mysl bude přirozeně klidná. Vaše tělo bude silné a vitální.
Infinite Tai Chi je však mnohem víc než jen zdravotní cvičení. Je to umění života. Pravidelným cvičením lze zvýšit energetické vibrace na velmi vysokou úroveň. To umožní praktikujícímu používat životní energii (neboli Chi) k transformaci své fyzické, duševní a emocionální úrovně. Tím dojde k prohloubení sebeuvědomění, rozvinutí intuice, empatie, kreativity a hlubšího pochopení života.

Lekce je určená úplným začátečníkům nebo i mírně pokročilým. Ke zvládnutí pohybu není třeba žádných předchozích zkušeností s podobným typem cvičení, ani mít speciální vlohy nebo pohybové nadání. Infinite Tai Chi se dokáže naučit každý. Lekce jsou přizpůsobeny schopnostem a fyzické kondici účastníků.


Kurz Infinite Tai Chi  -  duben - červen 2019
• vždy ve čtvrtek 4. dubna - 20. června v čase 18-19:30
• celkem 12 lekcí za 3000 Kč (250 Kč za 90 min lekci)
• zkušební/jednorázová lekce za 280 Kč
• registrace na kurz a více informací na https://www.flowingspace.cz/infinite-tai-chi/ 


Lektorka Vlaďka Kopecká
Vlaďka působila řadu let na manažerských pozicích ve velkých korporacích. Velký tlak tohoto náročného prostředí ji donutil hledat způsob, jak vnést do svého života více harmonie a rovnováhy. V roce 2007 začala pravidelně cvičit jógu a to otevřelo její cestu. O pár let později objevila Infinite Tai Chi a setkala se s jeho zakladatelem mistrem Jasonem Chanem. A to jí změnilo život. V roce 2015 se stala sama lektorem po absolvování tříletého kurzu ve Velké Británii. V současnosti Vlaďka pokračuje ve výcviku s mistrem Jasonem Chanem a jako jediný lektor v České republice sdílí umění Infinite Tai Chi, Infinite Chi Kung a Infinite Meditation.

Earlier Event: April 18
CVIČENIE PRE MAMIČKY (DETI SEBOU)
Later Event: April 18
Tribal fusion belly dance