Back to All Events

Kreativita a svoboda - objevte svůj vnitřní poklad


Spojením jógové praxe, expresivního psaní, kresby, vizualizací a meditace se propojíme se svým vnitřním světem. V bezpečném kruhu se uzemníme, zachumláme a jemně, a postupně se zavrtáme do našeho středu a rozvzpomeneme se na to, jaké máme sny. 

Zmapujeme, co nyní potřebujeme, abychom znova nabrali dech, začali naplňovat své životy a vyjadřovat svou jedinečnost a krásu. Tím, že začneme zářit, bude se nám dařit, budeme inspirovat a rozsvěcovat. 

Už nyní jsme pokladem, který je zapotřebí vynést na světlo. Pojďte s námi tuto část odkrývání vnitřního pokladu, zdroje a síly zažít s námi... 

Na workshop je dobré přijít, pokud se cítíte strnulí, více či méně závislí či pociťujete, že je váš cíl méně jasný nebo že vám sny unikají. Anebo pokud víte, že ve vás něco je, ale nic se nehýbe nebo když míváte skvělé nápady a úžasné sny, ale nedokážete je uskutečnit... 

Samy jsme si určitými fázemi tvůrčího života prošly a rády vás třidenním workshopem provedeme.

Gabriela Ryšková je ilustrátorka a zakladatelka mnoha projektů, mimo jiné úspěšného jógového portálu Jóga z obýváku. Sama již několik let cvičí jógu a rozvíjí svou praxi. Vždy jde svou cestou, je matkou patnáctiletého syna, stala se vegankou a plánuje film o masovém průmyslu.

Andrea Selzerová založila Kurzy z obýváku, které se zaměřují na autenticitu a kreativitu. V současné době se věnuje vedení a motivace studentů tvůrčího psaní. Ráda věci zkoumá do hloubky, vynesené přetváří a aplikuje v podobě vizualizace anebo psaní. 

CENA: 4500,-. 

Více informací naleznete na http://kurzyzobyvaku.cz/kreativita-a-svoboda/ 
Pro rezervaci vašeho místa nás prosím kontaktujte na namaste@jogazobyvaku.cz.