Back to All Events

Domov síly i potěšení

praktické a prožitkové setkání

Domov je náš základ. Místo jistot, osobní síly i potěšení. Místo rozvoje Ducha i regenerace těla. Domov je často jediný prostor, kde se můžeme svobodně vyjádřit, být neomezený tvůrce. Domov je zdrojem energie pro nás Život. Je dobré, aby tam bylo, co tam má být a nebylo, co nás nepodporuje. Turbulentní změny, chaos, rozpad jistot je všudypřítomný. Současné dění nás vyzývá k jednoduchosti, k vyřídnutí k podstatnému, ke vnímání pravdy. Něco musí zemřít, aby Nové mohlo žít. To něco je mnohdy skryto v obyčejných věcech kolem nás.

Obytný prostor je zrcadlo naší vnitřní krajiny. Jen se umět do něj podívat. Rok 2018 má energii zemského psa. To je přímo výzvou ke generálnímu úklidu, vše půjde snáz. Pojďme se dát do toho ! S radostí i humorem se podělím o své zkušenosti. Ukážu prakticky jak skládat věci metodou Marie Kondo, KonMari. Předám konkrétní postup, jak redukovat věci s radostí, tipy na organizéry a fígly k uspořádání věcí, aby zabraly co nejméně místa a zároveň zůstaly přehledné a praktické k užívání.

A pokud se do toho dáte, získáte více místa, aniž byste se stěhovali a Váš domov i Vy budete zářit. Budete snadněji cokoliv dokončovat a méně hledat. Budete mít čas na pořádného šlofíka i realizaci inspirací. A určitě se stane mnohem více. 

 

Vezměte s sebou:

- psaní, sešit na poznámky,

- pohodlné oblečení k pohybu,

- můžete vzít fotky vašeho domova - pokoj, kde spíte, kde pracujete, detail šuplíků, kuchyň apod. (na flešce). Můžeme se podívat na konkrétní tipy ke změně.

 

KDY:                  14. dubna 2018 (sobota 10-18h)

KDE:                  Praha 7, Pracoviště Pohled, Letohradská 16

PŘÍSPĚVEK:     2.000 Kč

 

V ceně není zahrnuto ubytování a jídlo. Počet míst omezen. Na místě k dispozici čaj, káva, vybavená kuchyň.

Registraci je platná po uhrazení příspěvku 2.000 Kč na účet 3820585001/5500. Do poznámky uveďte Vaše jméno a Domov síly. Obě setkání jsou celek. Registrace je závazná, v případě, že se nebudete moci dostavit, najdete si za sebe sami náhradníka.Odeslanou platbou dáváte souhlas s podmínkami registrace. 

Těšíme se na Vás, Iveta a Pohled