Back to All Events

Domov síly i potěšení

Dvě praktická i prožitková setkání

Domov je náš základ. Místo jistot a osobní síly i potěšení. Místo rozvoje Ducha i regenerace těla. Domov je často jediný prostor, kde se můžeme svobodně vyjádřit, být neomezený tvůrce. Domov je zdrojem energie pro nás Život. Je dobré, aby tam bylo, co tam má být a nebylo, co nás nepodporuje. Turbulentní změny, chaos, rozpad jistot je všudypřítomný. Současné dění nás vyzývá k jednoduchosti, k vyřídnutí k podstatnému, k vnímání pravdy. Něco musí zemřít, aby Nové mohlo žít. To něco je mnohdy skryto v obyčejných věcech kolem nás.

Obytný prostor je zrcadlo naší vnitřní krajiny. Jen se umět do něj podívat. Bude mi ctí Vás provést. Rok 2018 je přímo výzvou ke generálnímu úklidu díky energii zemského psa. Vše půjde snáz. Pojďme se dát do toho ! S radostí i humorem se podělím o své zkušenosti. Sejdeme se dvakrát, setkání na sebe navazují. Jsou praktická, ze života. Získáte více místa, aniž byste se stěhovali. Váš domov i vy budete zářit. Budete snadněji dokončovat, méně hledat. Budete mít čas na pořádného šlofíka i realizaci inspirací. A určitě se stane mnohem více a na to se těším.

 

Vezměte s sebou:

- psaní, sešit na poznámky,

- volné oblečení k pohybu,

- můžete vzít plánky vašeho bytu, ideálně A3,

- můžete vzít fotky vašeho domova (na flešce) a pracovat konkrétně.

 

 

1. setkání - jak redukovat věci s radostí, organizéry a fígly k uspořádání věcí, aby zabraly málo místa, zůstaly přehledné a praktické na užívání. Cvičení ke zvýšení citlivosti těla a vnímání pravdy.

KDY:                  10. března 2018 (sobota 10-18h)

KDE:                  Praha 7, Pracoviště Pohled, Letohradská 16

PŘÍSPĚVEK:     2.000 Kč

 

2. setkání - jednoduché tipy a triky k proměně prostoru, o vztazích v prostoru, o principech tvorby. Cvičení ke zvýšení citlivosti těla a vnímání pravdy.

KDY:                  14. dubna 2018 (sobota 10-18h)

KDE:                  Praha 7, Pracoviště Pohled, Letohradská 16

PŘÍSPĚVEK:     2.000 Kč

V ceně není zahrnuto ubytování a jídlo. Ve studiu je ale možnost přespat za 100 Kč na noc. Počet míst omezen. 

Registraci je platná po uhrazení příspěvku 4.000 Kč na účet 3820585001/5500. Do poznámky uveďte Vaše jméno a Domov síly. Obě setkání jsou celek. Registrace je závazná, v případě, že se nebudete moci dostavit, najdete si za sebe sami náhradníka.Odeslanou platbou dáváte souhlas s podmínkami registrace. 

Těšíme se na Vás, Iveta a Pohled

Earlier Event: March 7
Swingbusters - Solo Jazz 2
Later Event: March 12
Patanjali yoga