Back to All Events

Hunger for Ecstasy - Alchymistická cesta tance pro ženy se Zolou Dubnikovou


Tanec je skrytým jazykem duše – Martha Graham

V dnešních dobách, kdy mnoho žen v sobě probouzí vlastní sílu, cítíme narůstající potřebu tenhle pohyb v sobě, ve svých tělech uchopit a podpořit. Holistický jazyk tance, který vyvinula Zola Dubnikova nabízí jasnou cestu k této vnitřní alchymii a sytí určité voláni po extázi v našich duších pomocí tance, v kterém je propojena duše se srdcem, pomocí léčivého pohybu, rituálů a všemi možnými způsoby umění, které jsou blízké ženské duši. 
Cesta Tance, v které se prolínají současná věda o tělesnosti, energetika pohybu, dech, rituál a cvičení mystických tanců východních krajin přelitých časem a světy. Kombinujeme v ní niterní cvičení, silné pohybové frekvence a inovativní posvátné pohyby. Vydáme se na cestu k otevření našeho Srdce, spojení s našim Lůnem, se Zemí a našim Hlasem/Dechem. Uvolníme zastavené energie a posilníme vnitřní Sílu. Tato mocná pohybová cvičení otevřou naše těla a srdce k větší jemnosti, vznešenosti a síle našeho potenciálu.

Celý tento léčivý zážitek otvírá Srdce, uvolňuje Lůno, posiluje střed, kořeny a nohy a hýbe Duší. Transový pohyb uvolní a nechá z našeho těla odejít vše, co už nechce být zadržováno; utvoříme cestu vnitřní jemnosti a síle; budeme naslouchat vnitřnímu hlasu; vydáme se spolu na cestu k posílení vnitřního potenciálu a uvolnění těla do hlubší svobody. Naučíme se základní pohyby unikátního „holistického jazyka tance“, který Zola vyvinula. Splynutím nadpozemských melodií a hlubokých transových rytmů, mystických starodávných a soudobých budeme putovat časem a světy v jednom silném nezapomenutelném zážitku pro Tělo i Duši.

Cena intenzivního prožitkového semináře: 

300 € 

Kde: Pohled Pracoviště, Letohradská 16, Praha

http://www.pohledpracoviste.com/#/new-pageygbxfg/

Počet míst ve skupině je omezen kapacitou a intimitou prostoru. Svoje místo si proto prosím rezervujte s dostatečným předstihem na emailu:

laloba.skupina@gmail.com


ZOLA DUBNIKOVA: 
Zola Dubnikova (USA/IZRAEL) propojuje posvátny tanec, pohybovou medicínu, současný tanec, mistrovské formy, somatické vědomí a rituál v unikátním přístupu, který nazvala „Holistic Dance Language“. Její bohaté zkušenosti, ve kterých se spájí oddanost k hledání samé podstaty tance, jako extatické a spirituální zkušenosti, daly vzniknout jedinečnému stylu učení a vystupování, které v sobě obsahuje formu i ducha. Ten přináší starodávný taneční rituál a léčivé pohyby z celkového pohledu, aby se staly průvodcem dalším lidem při hledání jejich dosud nedotčených možností a schopností. Zola se svými workshopy a semináři, cestuje po celém světě, vystupuje a provází zážitky. Také nabízí možnost hlubšího ponoru do jejího učení (ve formě jedno až dvou měsíčních intenzivních workshopů, například v Indii - Goa) pro všechny, kteří mají zájem udělat z tohoto umění součást svého způsobu života.
Pro více informací: www.zoladubnikova.com
fb: holistic dance training