Back to All Events

OD PODMÍNĚNÍ STRESEM K JEHO POTENCIÁLU A MOUDROSTI ( HUMAN DESIGN & DANCE)


Od podmínění stresem k jeho potenciálu a moudrosti.

Záměrem semináře je lépe pochopit náš stres. Odhalit, které konkretní iluze, kterým věříme, v nás vytvářejí stres a frustraci.

Jsou to právě iluze, se kterými se zcela identifikujeme a jsme natolik spojení, že je bereme jako součást našeho charakteru, temperamentu a osudu. Uznáváme je jako vlastní kvality, i když nám nepatří, nebo ještě hůř nemilujeme a bojujeme s tou částí v nás, kterou vlastně vůbec nejsme. 
Na falešných představách o sobě, kterým věříme, můžeme pak frčet celý život jako na dobré droze, že nás ani nemusí napadnout, že to možná může být zcela jinak.

Pojďme identifikovat ty iluze, kterými si myslíme, že jsme. Jsou to ta místa, která v nás produkují stres.

Dozvíte se, kde všude vznikají mentální i fyzické tlaky a jak se projevují. 
Co nás stres učí. Jak se s konkrétním napětím vypořádat, jak pustit iluzi, která ho tvoří.

Seminář obnáší úvodní přednášku o Human Designu systému a o tom, kde a co všechno spouští tlak a napětí v našem systému. Každý z účastníků dostane stručný a výstižný výklad svého designu, aby rozuměl, co v jeho systému vytváří stres a jakých iluzí se nevědomě drží. Každý z nás bude mít jiný typ podmínění, jiné životní výzvy, které ho na jednu stranu stresují, ale na druhou stranu ponoukají k vývoji.

Následovat bude praktická část uvolňování stresu skrze TANEC. Jemně přetavíme to, co je zbytečné na to, co je v nás vitální a pravdivé. Skrze tanec necháme rozproudit energii, která stagnuje, opustíme iluze, které blokují energii v našem systému. Uvolníme to, co tlačí a je navíc, abychom rozšířily prostor pro to, co nás naplňuje.

Program:
Sobota večer (19:00 - 21:00) - přednáška Human Designu
Neděle (10:00 - 12:30/pauza na oběd/13:30-15:00) tanec
Cena: 1.500 Kč
Závazná přihláška: do 21. 4. 2017 (Rezervace je platná po uhrazení celé častky 1500 Kč na účet 3820585001/5500)

Lektorka: Dubravka Radonjic

Earlier Event: May 25
Contemporary - taneční lekce
Later Event: May 29
Bederní svaly, emoce a sexualita