Back to All Events

AT’ ŽIJE TANEČNÍ IMPROVIZACE - pravidelné tančení večery

Spontánní večery s Dubravkou Radonjić skrze tanec a komunikaci . Vítán je každý, kdo vnímá a cítí hodnotu tance ve svém životě a kdo miluje hudbu. Kdo vyhledává výzvy a provokace, které nastolují vnitřní progres a narušují zastaralé předsudky: “Co být má a nemá, co je možné a nemožné". Pro všechny, kteří se rádi obohacují skrze abstraktní komunikaci, jejíž účel je zastavit prázdné hledaní či odkládaní prožitku na “lepší časy”.  Tento prostor je pro ty, co už mají dost toho lovit zážitky jeden za druhým, aby nebyli v tom, který se zrovna děje.  

Pojd’te do kosmické školky pro dospělé, kde karneval naší mysli najde své uspokojení skrze tanec. Kde se rozproudí vitální energie v těle. Kde se děje magie skrze položení se do tance. At' žije taneční improvizace a vzájemné shledaní se!
Žadné taneční zkušenosti předem nejsou nutné. Potřeba je jen láska k hudbě a tanci. Tančit může každý, at’ je čímkoliv a kdokoliv.

Kdy: úterky 20 - 21:30

Cena: 250 Kč

Dubravka Radonjić 
Cítím věčný boj mezi tradicí a inovací, mezi starým a novým systémem. Ve své prací používám toto napětí pro tvoření a prožívání krásy. Tanec, hudba a obraz jsou kanály, skrze které žiji spontánní a upřímnou komunikaci se světem kolem a uvnitř mě. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb “spirit” těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli zavislí na jiné autoritě, než je jejich vlastní. 
V Praze žiji od roku 1999. Vystudovala jsem filmovou režii a natočila několik krátkých filmů. Některé z těchto filmů vyhrály cenu na prestižním filmovém festivalu. Od roku 2008 učím v Praze projevování se skrze tanec, vyvíjení abstraktní komunikace a prohlubování vědomí těla. Můj život je úzce spojen s Human Design Systémem, který jsem studovala sedm let a dosáhla licence “Human Design analytik”.

Earlier Event: September 5
Integrální jóga
Later Event: September 7
Taneční improvizace a experiment