Back to All Events

Meditace s Martou Kanno

Znovunabytí vlastní síly a spojení se svým Vyšším Já je klíčem k vědomému vytváření reality, po jaké toužíte.

Vždy před začátkem práce vytvořím v místě meditace silné energetické pole, které oslabí vliv okolního „matrixu”. Následují jednotlivé meditace o délce cca 45 minut. Mezi nimi je cca 20 minutová přestávka.

Meditace efektivně odstraňují programy, systémy přesvědčení i kódy negativně působící na tělo, energetická centra i na podvědomí. Dochází k intenzivnímu čištění, následné revitalizaci a obnově fyzických a psychických sil i tvůrčích schopností. Meditace s Martou jsou vhodné nejen pro ty, kteří se chtějí věnovat vlastnímu rozvoji, ale i pro všechny lidi oslabené a vyčerpané.

Jsme tvůrci svého života, je důležité si toto uvědomit a následně s tím pracovat. Je jen na nás, zda budeme zdraví, šťastní, úspěšní a se sebou spokojeni.

Kdy: 23.3. 19 - 21:30

Cena: 400 Kč 

Lektorka: Marta Kanno

 

Marta Kanno je mentorka, lektorka (etikety, soft skills, aplikované etiky). Vedle své lektorské činnosti působím též jako krizový intervent při Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ v Pardubicích. Pravidelně vedu meditace nejčastěji v Pardubicích a též v různých městech ČR.

Motto: „To, co drží společnost pohromadě, je zájem o druhé“

Více na www.martakanno.cz

Tajemství klidného a spokojeného žití bylo a stále je známé mnoha kulturám. Avšak pod tíhou ekonomického a kariérního růstu mnoho z nás pozapomnělo, jak radostně žít. Pravdou je, že se velmi usilovně snažíme být šťastní. Tak moc se snažíme, že zároveň opomíjíme věnovat pozornost nejdůležitějším složkám našeho života. Tím pak ničíme právě tu harmonii, kterou hledáme.

Velkým pomocníkem na cestě k harmonii jsou právě meditace. Pomáhají znovu nalézt skutečný klid, spokojenost a štěstí. Osvobozují od otravných myšlenek, úzkosti, stresu, smutku, nespavosti, vyčerpání a jiných potíží.  Meditace je snadná. Spočívá v tom, že veškerou pozornost zaměříme nejprve na svůj dech a poté přejdeme na vizualizaci. ¨

Earlier Event: March 23
Hormonální jóga - kurz