Back to All Events

Relaxační koncert EJALI

Jmenuji se Jaroslav Ejali Málek, hraji živou relaxační hudbu a zvu Tě do prostoru Pohled na meditativní koncert který se koná v neděli 19.3.

Na Steeldrum hraji cca 12let. Prvních 6let sám doma nebo pro přátele, potom na ceremoniích, hudebně-terapeutických sezeních, svatbách, mších, na ulici po Evropě či na Karlově mostě v Praze.

Podpořit člověka v jeho záměru se zpomalit, zastavit, očistit se a načerpat energii je činnost, která pramení z mé vnitřní touhy a přání, aby se lidé cítili dobře a měli dobrý život. 

Používám několik hudebních nástrojů, z nichž každý má své specifické použití. Nejvíce požívám nástroj, který se jmenuje steeldrum, vyroben a naladěn speciálně pro relaxaci a terapeutické využití, jehož zvuk je krásný a jemný a jehož melodie se člověka snadno dotkne hojivým způsobem.

Máš li chuť spočinout, lehnout si a zažít jaké to je nechat si vibrací hudby prostoupit tělo i mysl v bezpečném a příjemném prostředí,  přijď

Nedělě 19.4. od 19 hod

Cena: 200 kč (Rezervace je platná pouze po uhrazení celé částky na náš účet: 3820585001/5500, do poznamky Vaše jméno a Ejali)

Earlier Event: April 19
Patanjali yoga with Siddha
Later Event: April 20
Hormonální jóga - kurz