Back to All Events

SATSANG (PRO DĚTI I RODIČE)

Satsang je setkání. Příležitost být - sami se sebou i spolu. Společné tkaní plátna života z nitek našich snů, přání, velkých vizí nebo malých obyčejných lidských potřeb. Není to nahlížení do budoucnosti, ale vidění Teď. Všechno už je teď. Svět už je stvořen.

Co byste řekli dětem, když byste je chtěli přivést na tohle se-tkání?

Že je máte rádi? A nebo, že si chcete hrát? A u toho se radovat? Že chcete být s nimi i se sebou? Že chcete prostě být spolu? Že setkání je vždy nové poznání? A nebo cokoliv jiného?

Satsnag se dětmi, to je trochu hraní, trochu tvoření, trochu meditace, trochu povídání v předvánoční náladě, aby těšení na vánoce dětem uběhlo rychleji a rodičům přineslo utišení v předvánočním shonu.

Děti se mohou ptát, na cokoliv. Jaká bude moje odpověď, vám teď nesdělím, ale vím, že již teď odpověď je.

Satsang s dětmi nemůže být dlouhý, ale je vždy opravdový.

Kdy: 20.12. 10:30 - 11:30

Cena: 200 Kč

Vede: Mgr. Yvetta Ellerová

Pozn: cena je doporučená. Neměla by být důvodem k odmítnutí, tzn. že můžete přispět méně (pokud vám to finanční situace nedovoluje), nebo můžete přispět více(pokud vám to finanční situace dovoluje).

Na akci je nutno se předem přihlásit, a to nejpozději do Mikuláše, tedy do 6. 12. 2017

V důsledku individuálního přístupu je počet míst omezen. 

Místo bude rezervováno uhrazením částky převodem na účet č. 2800941684/2010, VS 2012171030, do poznámky uveďte své jméno a Satsang.

Účastníci tohoto setkání budou mít možnost zakoupit si 13 svatovánočních meditací, textů i nahrávek, které každoročně o vánocích probíhají, za poloviční cenu. 

Earlier Event: December 20
Patanjali yoga with Siddha
Later Event: December 20
Jóga pro děti do 12 let