Back to All Events

ELEMENT KOV - cesta do hloubky - workshop

Energie kovu je koncentrující se do středu, dovnitř. Bujné síly se podřizují klidu, který je přípravným obdobím na vstup do hloubky zimy. Kov vytváří prostor pro hodnocení, plánování, úklid.

Období kovu je cestou do hloubky. Všechny věci, které zrály a dospěly do zralého stavu, jsou v období kovu využity. Všeho je hojnost, děláme si zásoby na zimu. 

Na podzim se máme rozhodovat, protože na podzim končí cykly. A proto je vhodné si na podzim třídit věci. Žádné jiné období na to nemá takové předpoklady. To znamená, že se rozhodujeme, co si ponecháme a co zahodíme.

V tradiční čínské medicíně každé roční období souvisí s určitými orgány a jejich meridiány. Plíce a tlusté střevo jsou nejaktivnější právě v období podzimu.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

- Charakteristika elementu KOV, dráhy plic a tlustého střeva
- Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje  
- Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
- Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
- Speciální body, které nám pomohou překonat nástrahy
- Shiatsu - uvolňující masáž

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.
"Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi."

Co s sebou?

- Pohodlné oblečení  
- Dobrou náladu  

Kdy: 26.11. 16 - 19 hod.

CENA: 550 Kč (při platbě zálohy do 16.11. / 650 Kč (při platbě po 16.11.2017)  

Kapacita je omezená. Bude nás max. 10-12. Místo je rezervováno uhrazením celé částky převodem na účet č. 3820585001/5500, do poznámky uveďte své jméno a Element Kov.

Earlier Event: November 23
Taneční improvizace a experiment
Later Event: November 27
Patanjali yoga with Siddha