Back to All Events

Já tanečník (kurz pro děti 8-10 let)

Vedeme děti k lásce k pohybu, důvěře ve vlastní tělo a hledání vlastní jedinečnosti. 

Žádný dril, křik ani hodnocení. 

Učíme tanec tak, abychom v dětech podporovali vlastní tvořivý potenciál a především důvěru ve vlastní nápady a respekt k nápadům druhých. Na tanec jdeme skrze principy tanečně pohybové terapie ale i běžné osnovy taneční výchovy. V kurzu se děti budou nicméně učit i hravé choreografie (různé styly - street dance, jazz dance), bude-li zájem, tak i taneční techniku (skoky, piruety). 

Pobyt ve skupině a v pohybu ovšem učí i mnoho dalšího. Jak si říct o pomoc, jak být trpělivý, jak být součástí skupiny, jak podat ostatním svoje nápady, jak se vymezit vůči nápadům někoho jiného... To vše se lekcemi prolíná, ač to není přímo jejich náplň. 

Vítané jsou všechny děti od 8 do 10 let s předchozími tanečními zkušenostmi i bez nich. Berte prosím na vědomí, že opravdu nejde o výkonnostní tréninky, přípravu na konzervatoře a podobné. Pokud byste stáli spíše o tento způsob práce, je možné domluvit si soukromou lekci. 

Lekcemi bude dětmi provázet Jolana Šohájkovápsycholožka a psychoterapeutka, která se momentálně vzdělává i v tanečně-pohybové terapii. 

  • Každý čtvrtek 15 - 16 hodin (60 min)
  • 19. 10. - 14. 12. 2017, lekce se nekoná 16. 11.  
  • Maximální počet účastníků je 8 dětí
  • Celý kurz 8 lekcí - 1600 Kč (lekce za 200 Kč), samostatná lekce za 220 Kč
  • Možno vyzkoušet první lekci a až po ní se rozhodnout o zapsání do celého kurzu! 
Earlier Event: December 6
Patanjali yoga with Siddha