Back to All Events

Dissove Therapy s Andy Mackem

NAPĚTÍ je to co vás dělí od štěstí a zdraví, po kterém toužíte!

Co je Dissolve Therapy? Kdo je Andy Mack? Co mi seminář přinese?

Nezvěme to stres, nepokoj, zlé ráno, které se proměnilo na zlý den, měsíc nebo rok. Otravný soused a jeho kočka, zlá práce, počasí, politická situace anebo neposlušné dítě. Chvíle strávená opakující se myšlenkou následovanou napětím v mysli a srdci a různými reakcemi v těle. Emoce nabírá na síle a další zvyk mysli je na světě. Mistři bojových umění trénují techniky a zručnosti na to, aby porazili svého protivníka. Andy Mack věnoval posledních 23 let tréninku své mysli. Tréninku svého vnitřního světa jako jediného protivníka, kterého se opravdu vyplatí zdolat. Rozpouštění mysli a emočních reakcí přineslo trvalý pokoj nejenom jemu a jeho blízkým, ale take desítkam studentů, kterých Andy trpělivě trénuje v různých koutech světa. Tohle je cesta Mistra Taijiquan.

Andy je kromě Taijiquan rovněž Mistr Qigong, Neigong a Vipassana meditace. Je synem, otcem, žákem i učitelem, partnerem a dobrým a laskavým přítelem všech, kteří jej potkají. Věnuje svůj život praktikování Dharmy a učí své studenty, jak upokojit roztroušenou mysl a rozpustit tok neustálých emočních reakcí.

Dissolve Therapy je vzácná léčebná metoda, která upokojuje nejenom mysl, ale uvolňuje I fascii, vnitřní orgány, nervovou soustavu jako i svaly a šlachy. Techniky, ze kterých se tato terapie zrodila, jsou stare tisíce let a pocházejí z Číny, Mongolska, Tibetu a Thajska. Dissolve Therapy posilní studenta, naučí ho zručnosti sebeléčení a hluboké relaxace. Andy kromě vlastní školy Taijiquan v australském Melbourne pracoval take pro austrálskou a thajskou vládu jako poradce ve věcích řešení otázek sociálně znevýhodněných skupin. Momentálně se věnuje výuce Taijiquan pro školu svého učitele Heaven Man Earth Taiji, navštěvuje semináře všude tam, kde je pozván a poskytuje léčení v různých léčebných centrech po celém světe. Andy se rovněž věnuje osobnímu koučingu a dlouhodobé osobní terpii pro ty, u kterých si to situace vyžaduje. Andyho kurzy Vipassana meditace se opravdu vyplatí navštívit. Proto je vyhledávaný i trenéry jógy a dlouhodbými učiteli meditací.

Co se na semináři naučím?

V průběhu dne prozkoumáme vztah mezi myslí, emocemi a vašim tělem. Pocítíte, z první ruky, ve vašem těle jaký je to pocit hluboké relaxace a otevřeného srdce. A jaký velký vliv má tento stav na výkon cviků, aktivit a celkového zvládání běžnýho dne. Andyho trénink Vás naučí způsob jak sa stát osobou, kterou jste vždy věděli, že jste – šťastný, vysmátý, uvolněný cestovatel časem.

Dissolve Therapy vám ukáže:

  • Jak se stat mistrem emocí
  • Jak efektivně trénovat parasympatetický nervový system, “nerv pokoje”
  • Jak získat víc z procvičování jógy / jakéhokoliv sportu a tak urychlit pokrok
  • Jak se stat pokojnějším, šťastnějším a zdravším člověkem, na věky ☺
  • Jak meditovat
  • Jak prohloubit vaši meditaci
  • Co je “chi” a proč Mistři Taiji mají úplně jiná těla

Pro koho je Dissolve Therapy seminář určen?

Dissolve Therapy se zaměřuje na výuku technik, které posílí přirozenou schopnost studenta setrvat v co nejuvolněnějším stavu odproštěni od situace, ve které se nachází. Se zlepšenou schopností setrvat ve stavu uvolnění se přirozeně zlepší koncentrace, čistota mysli, zvládání povinností, samozřejmě zdraví a celková vitalita a v neposlední řadě pocit radosti ze života bez potřeby vnějších stimulů (I bez nového auta v garáži :) ) Dissolve Therapy je vhodná pro každého bez ohledu na věk a momentální vitalitu.

Jak se liší osobní výuka od čtené knih anebo článků v časopisech?

Energetické pole Mistrů je silným prostředkem, který může student využít v plné míře. Prostor ve kterém se takový trénovaný člověk nachází je přirozeně ovlivněn a tím se umožní správné pochopení cvičení, korekce anebo jejich prohloubení. Intelektuální porozumění cvičení je obvykle nedostačující. Procítění ve vlastním těle a úpravy pod vedením Mistra zaručí výsledek bez zdlouhavých pokusů o správnost. Rovnež si student může ověřit, jestli to co už nějaký čas praktikuje vykonává správně.

Seminář bude překládán do češtiny.

Kdy: Sobota 9.7. 9-13 hod anebo Sobota 6.8. 9-13 hod

Cena: 1400 Kč při platbě předem na účet / 1600 Kč při platbě na místě (platební údaje vám zašleme emailem po přihlášení)

Later Event: August 8
Tanec 5 elementů s Adel