Back to All Events

Emoční restart - workshop

workshop, na kterém se otevírají nové možnosti vnímání a prožívání. 

Naše emoce a pocity výrazně ovlivňují to, JAK se nám žije a také to, CO prožíváme. Jak tedy můžeme efektivně s emocemi pracovat, abychom byli svobodnější a více se cítili tak, jak je nám to příjemné a jak bychom si přáli?

Během workshopu Emoční restart navštívíme různá patra vlastního vědomí a vyzkoušíme si, jak se mění vnímání a prožívání v každém z nich a tím i vnímaná realita, pocity, procesy myšlení, názor na okolní svět i vztah k němu. Zažijeme,  jak se pohled z každého patra (jednotlivé úrovně vědomí) liší, a jak nás prožitky v těchto patrech mohou oslabovat nebo posilovat. Při tomto „cestování“ se dostaneme i do vyšších úrovní vědomí, které běžně zažíváme jen zřídka nebo vůbec, a které jsou pro nás vysoce podporující ve všech oblastech života.

Na workshopu budeme pracovat s řadou technik, které umožňují uvolnit letité nánosy oslabujících emocí bránící nám „vyjet se zajetých kolejí“, najít cestu ze „začarovaných kruhů“ a zároveň pomáhají pochopit, co jsme pochopit měli.

S emocemi a pocity pracuji takovým způsobem, který umožňuje efektivní uvolnění emočního náboje bez zveřejňování osobních informací a detailů. Jinými slovy: míra otevřenosti a důvěry směrem ven je plně v rukách účastníků workshopu. Klíčová jsou vlastní uvědomění a otevření se sám v sobě.

Společně pocítíme účinky drahocenných esenciálních olejů terapeutické kvality, uslyšíme (resp. neuslyšíme) tzv.akutóny, seznámíme se s technikou Emotional Release, kterou budete moci sami začít používat. Využijeme také pohybu a prostoru, brain-based koučovacího přístupu a vlastní intuice.

23.1. 2016, 16:00 – 20:00 nebo 20.2. 2016, 10:00 – 14:00.

Co si vzít s sebou? Pohodlné oblečení, tužku a papír na poznámky. Na místě bude k dispozici čaj, káva, voda. Během workshopu budeme dělat krátké pauzy.

Cena:  900,- Kč při platbě na účet předem / 1000,- Kč na místě v hotovosti. Skupina je omezena počtem deseti účastníc/ účastníků.

(pozn. při platbě těsně před začátkem nemůžeme zaručit, že bude místo na workshopu volné)

Reference na realizované workshopy najdeteZDE

Pro více informací neváhejte kontaktovat lektorku na petra.bartosova@comito.cz

Těším se na „cestování“ s Vámi! J

Petra Jaškówová – lektor workshopu

Earlier Event: February 18
Easy yoga
Later Event: February 21
Vinjása jóga