Back to All Events

Human Design - přednáška

Human Design je vysoce precizní sebepoznávací systém, je syntézou pokročilých novodobých věd jako jsou genetika, kvantová fyzika, biochemie, systém nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing -Kniha proměn, které lidstvo zásadně ovlivnily.

Human design je zcela exaktní, dokáže precizně definovat, rozebrat a uchopit vaši podstatu, směrovat ji tam, kde je to správné, ať se to týká jakékoliv oblasti vašeho života.

Nejde o žádnou techniku ani cvičení, nejedná se o nic spirituálně morálního. Je to znalost popisující mechaniku vašeho vniotřního nastavení, která radí podle čeho a jak se v životě rozhodovat. Je to cesta k vnitřní autoritě.

Doslova mapuje všechny vaše vědomé a nevědomé části, váš genetický otisk a vrozené dispozice. Vysvětluje vám, jak funguje vaše unikátní vnitřní vedení, kde jste zranitelní a co je ve vás stabilní, a tudíž se o to vždy můžeme opřít.

Human Design se zajímá o jedinečnost každého člověka a způsob, jak tuto jedinečnost posílit a osvobodit ji od podmínění, které přebírá od svého okolí již od momentu narození a nánosu kolektivních vzorců, které nevědomě přebírá dodnes. Tento systém nám může ukázat, proč se chováme tak, jak se chováme a proč děláme to, co děláme. Hlavně nám může sdělit, co dělat, abychom mohli co nejpřirozeněji vyjádřit vlastní potenciál

Chystaná přednáška představí sytém Human Design zájemcům, kteří se chtějí přiblížit své vnitřní autoritě a souladu s ní.

DUBRAVKA RADONJIC’, profesionální Human Design Analytik

S Human Designem jsem se potkala v roce 2007 a od té doby ho studuji, procházím vlastním procesem a experimentuji s rozhodováním se podle svojí strategie a autority. Dnes jsem profesionální Human Design Analytik.

Moji učitelé z oblasti Human Designu byli a jsou: Ra Uru Hu (člověk, který před třiceti lety uskutečnil Human Design), Alokanand Diaz Your Own Authority), Genoa Bliven (Human Design America).

Podle HD mechaniky jsem Intuitivní-šokující Generátor, který prochází cykly zrání skrze pokusy a omyly, zkoumá to, co funguje a nefunguje, vyvíjí pevnou základnu, vlastní autoritu, o kterou se může opřít. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb “spirit” těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závíslí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.

WORKSHOP VEDE: Dubravka Radonjic

KDY: 7.12.2016 19:00 - 20:00

CENA: 300 Kč

wwww.humandesign.one

Earlier Event: February 8
Power yoga
Later Event: February 9
Jóga a jógová terapie