Back to All Events

Víkend Diamantové jógy s Nabi


Od osmdesátých let, kdy jsem se seznámila s Michaelem Barnettem a jeho prací, jsem byla přitahována k práci s energiemi. Přestože mi často připadalo, že se neděje nic, nebo - dokonce hůře - jsem se po seminářích necítila dobře, pokračovala jsem v jejich navštěvování. Něco ve mně vědělo, že toto je to ono, ne můj mozek, ne mé ego, možná má duše. Naštěstí jsem té části sebe, která říkala pokračuj, naslouchala!

Michael Barnett je mistrem energií, učitelem z druhého břehu. Používá různé druhy energií, tu bez formy však především. Michael přišel s nesčetnými meditacemi a cvičeními, mezi jinými i s
Diamantovou jógou. Diamantová jóga je založena na jednoduchých pohybech vedoucích k extázi, klidu a transformaci.

Když lidé cvičí Diamantovou jógu, i kdyby to bylo poprvé v životě, stane se cosi úžasného:
Mysl se zklidní, tělo se stane současně probuzeným a zklidněným, zrak a sluch se mohou zostřit. Celá bytost se usadí sama ve své podstatě. Je to jako přijít domů a současně být propojen se samotnou silou vesmíru.

Po téměř třiceti letech cítím, že nastal čas se postavit na vlastní nohy a začít sdílet sebe a Michaelovu práci s ostatními lidmi, a doufejme, že i vy budete chtít sdílet sebe se mnou.
V tomto procesu hraje velkou roli moje blízká přítelkyně a také učitelka Tiago (zkušená terapeutka pracující po celé Evropě). Trochu jako porodní bába mne vedla, ukazovala mi cestu a dala mi volnost prozkoumávat.

 

Místo konáníPOHLED_pracoviště, Letohradská 16, Praha 7
Začátek: sobota v 10 hodin
Konec: neděle kolem šesté
V pátek před seminářem se koná prožitkový večer, na který je možné přijít samostatně
Cena: dobrovolný příspěvek, doporučená výše 1900Kč
Přihlášky: Michaela Surena Procházková Koreňová

Kontakt: alupsim@centrum.cz

Earlier Event: November 22
Patanajli yoga with Siddha
Later Event: November 27
Bharatanatyam pro začátečníky - kurz