Back to All Events

Chakra dance - workshop pro ženy

Tento čtyřhodinový workshop nabízí nejen základní praktické informace, ale zejména přímý prožitek a pochopení sebe samotných díky propojení s našimi základními energetickými centry – čakrami. Jedná se o skvělé seznámení pro ty, které zajímá práce s vlastní energií a osobní rozvoj a úrovni těla, mysli i duše a zároveň svým konceptem poskytuje hodnotné vhledy,  osobní harmonizaci a inspiraci i těm, kteří již sami pracují v oblasti rozvoje s dalšími lidmi.

Během dopoledne budete mít příležitost spojit se s jednotlivými centry do hloubky pomocí pohybu a tance, meditací, visualizace i verbálních technik a propojení smyslů. 

Při tanci čaker projdeme všech 7 základních čaker. Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme. Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně navštívíme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii. Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, který využijeme k podpoření záměru v souladu se všemi zúčastněnými. Součástí je i meditace a sdílení. Čeká Vás i příjemné překvapení v podobě ceremoniálu, který prožitek z workshopu ještě prohloubí. 

Ideální program, jak zahájit příjemný víkend! Vhodné pro všechny, kteří jsou na cestě k celistvosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné – každý si odnáší to, na co je připraven.

Hudebně nás čekají rozmanité žánry zahrnující moderní hudbu, trance, world-class, spirituální a meditační hudbu, léčivé Solfeggio frekvence a jiné…vše za účelem vytvoření unikátního setu rytmů, které podpoří náš záměr a potěší naše bytí. Na cestě nás podpoří i blahodárné účinky esenciálních olejů terapeutické kvality.

Workshop bude veden v češtině ADEL – Adelse věnuje tématice celostního rozvoje a profesionálně působí jako Life Coach, učitelka Mystického tance a instruktorka freedivingu. Jejím posláním je provázet životní metamorfózou, napomáhat objevovat jejich jedinečný potenciál a harmonizovat úrovně těla, mysli a duše.

Dress code: pohodlné oblečení v oblíbených barvách a materiálech, ve kterém se cítíte ve svém živlu. Tančíme na boso.

Neděle 17. 1. 2016 15:00 - 19:00

Velký sál

Cena: 700,- Kč při platbě předem na účet / 800,- Kč na místě.  Účastnice, které již byly na předchozím workshopu a rády by si jej zopakovaly, činí cena 400,- Kč. Kapacita 10 účastnic.

Lektor: Adéla Čermáková

Earlier Event: January 14
Easy yoga
Later Event: January 17
Vinjása jóga