Back to All Events

Přirozený detox a jóga proti jarní únavě

Pohled lékaře celostní medicíny a jógové terapeutky v Pohledu

Žijeme v neustále interakci s vnějším prostředím. Čim hlouběji se ponoříme tím více se stírají hranici mezi vnejším a vnitřním, makro a mikro světem. Pokud jsme schopni udržet rovnováhu mezi neustále přicházející výzvou ve formě toxinů a našimy detoxikačními systémy máme vyhráno.

PROGRAM:

10:00 - 11:00 pohled celostního lékaře na jednotlivé onemocnění dle zaměření workshopu

11:30 - 13:00 pohled jógové terapie a praktická část jógy jako terapie dle zaměření workshopu

CENA: Jednotlivé semináře 700,-

             ZDARMA JEDEN WORKHOP - všech 6 seminářů za zvýhodněnou cenu 3500,-

Další semináře: 

6.6. Stres a jóga proti bolesti hlavy 

Stres je pricinou mnoha, vcetne bolesti hlavy, pricin bolesti hlave je mnoho a jednou z nich je stres. Ukážeme si komplexní obrázek, co se při těchto stavech děje v organismu.

12.9. Proti bolesti zad 

Co je vlastně stres a jak ovlivnnuje naše tělo. Existuje i dobrý stres? Proč každý reaguje na stresové situace rozdílně?

17.10. Když se bouří hormony

Emoce ovlivňují hormony a hormony naše emoce. Rovnováha a vyváženost hormonálního systému je základ pro psychoemocionální pohodu a zdraví. 

14.11. Stejně důležité jak co jíme je, jak jídlo trávime 

Jsme to, co jíme platí bezvýhradně.

Naše tělo se na všech urovních neustále rozpadá a znovutvoří. Tato jemně vyladěná rovnováha potřebuje přisun kvalitních stavebních kamenů.

Ovšem stejně důležité jak to co jíme je naše schopnost živiny vstřebat. Tato schopnost je primo závislá na našem psychoemocionálním prostředí, více vnitrního napěti rovná se menší schopnost vstřebávání.

12.12. Zdravé srdce, zdravý duch 

V srdci sídlí naše podvědomí, duch, láska, je tak důležité a silné, ze se v něm nevyskutuje rakovina, jako v jediném orgánu. Přesto nám velice důrazně dokáže dát na jevo, že něco není v pořádku. Na kardiovaskulární onemocnění umírá stále nejvíce lidí na západě. Že by nedostatek lásky?Earlier Event: April 10
Ploché bříško
Later Event: April 13
Fitjazz