Back to All Events

Techniky uvolnění stresu - workshop

Stres. Kdo by ho neznal? V dnešní době plné shonu by se skoro mohlo zdát, že se stal přirozenou součástí našich životů. Ale je tomu skutečně tak?

Přijďte si odpočinout a současně se naučit něco nového a vysoce užitečného!

Pro koho je workshop určen? Pro ženy i muže, kteří stejně jako my věří, že člověk je spolutvůrcem vlastního života a mají chuť nejenom dozvědět se něco nového, ale také získat vlastní prožitek a rozhodnout se, jak nejvhodnějším způsobem převést získanou zkušenost do praxe.

Není žádné tajemství, že právě stres je příčinou vzniku řady onemocnění a je tedy zřetelné, jak podstatné dopady má na naše psychické i fyzické zdraví a ovlivňuje celkovou kvalitu našeho života.

Jak tedy stres uvolnit, jak mu účinně předcházet a pečovat tak o svou mysl, tělo i duši?

Co je důvodem, že některé situace vnímáme závažněji než jiné a že se jejich vnímání často liší podle toho, kdo je prožívá? A jak to vyřešit?

Během workshopu si budeme povídat nejen o tom, co stres vlastně znamená, jak vzniká a jak se projevuje na jednotlivých úrovních, ale zejména se zaměříme na praktické, jednoduché a účinné metody a cvičení, které odpovídají životnímu stylu moderního člověka a jsou tedy skutečně použitelné v každodenním životě!

Představíme Vám naše nejosvědčenější způsoby, které s úspěchem využíváme jak samy na sobě tak i ve prospěch našich klientů.

Mezi tyto způsoby patří:

  • mentální cvičení, visualizace
  • meditační techniky a relaxace – aktivní i pasivní
  • práce s vlastním tělem a dechem

Zapojíme i své smysly, objevíme účinky zvuku a díky čichu pocítíme účinky drahocenných esenciálních olejů terapeutické kvality Young Living. K vedení celého workshopu využijeme také interakce skupiny, brain-based koučovací přístup v kombinaci s prvky zážitkového učení a vlastní intuici.

Co si vzít s sebou? Pohodlné oblečení, tužku a papír na poznámky. Na místě bude k dispozici čaj, kafe, voda. Během worshopu budeme dělat krátké pauzy.

Kdy: 14.3. 9:30 - 13:30

Cena: 500 Kč při platbě předem na účet / 600 Kč na místě v hotovosti

Lektoři: profesionální koučové Adéla Čermáková a Petra Bartošová, skupinka max. 10 účastnic/účastníků

Earlier Event: March 13
Yoga with Ana
Later Event: March 16
Fitjazz