Back to All Events

Chakra Dance - workshop pro ženy

Tento tříhodinový workshop je úvodem do práce s našimi základními energetickými centry – čakrami a je skvělým seznámením pro ty, které zajímá práce s vlastní energií a osobní rozvoj a úrovni těla, mysli i duše.

Během dopoledne budete mít příležitost seznámit se s jednotlivými centry více do hloubky – a to teoreticky i prakticky pomocí pohybu a tance, meditací, manter, vizualizací i verbálních technik a propojení smyslů. Při tanci čaker projdeme všech 7 základních čaker.

Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme.

Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně otevřeme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii.

Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, se kterým budeme pracovat. Součástí je i meditace a sdílení.

Čeká Vás i příjemné překvapení v podobě ceremoniálu, který prožitek z workshopu ještě prohloubí. Ideální program, jak začít příjemný víkend!

Vhodné pro všechny, kteří jsou na cestě k celistvosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné – každý si odnáší to, na co je připraven.

11. 1. 2015  10:00 - 13:00

Cena: 500,- Kč při platbě předem na účet / 600,- Kč na místě

Lektor: Adéla Čermáková

Earlier Event: February 20
Yoga with Ana Briceño
Later Event: February 23
Fitjazz