Back to All Events

Free your mind

Hledáš prostor, kde se přepnout po náročném dni? Potřebuješ dobýt energii? Hledáš relax a ukotvení v hektickém týdnu, ale jóga a meditace tě nebaví? Potřebuješ chvilku pro sebe, ale cigareta není to pravé řešení a esoterika není pro tebe? Chceš být zase sám/a sebou, mít skvělou náladu a umět se radovat z maličkostí? 

Přijď se zrestartovat. Společně si budeme užívat klidu, ale taky zábavy, hravosti a tvořivosti. Naučíme se přirozené techniky, jak přesměrovat naší pozornost, jak se uvolnit. Zbavíme se negativních emocí a nabijeme se pohodovým naladěním pro příští dny.

Co konkrétně tě čeká?

Budeme pracovat na naší náladě, emocích a energii pomocí hudby, vůní, barev a pohybu. Nečekej esoterická kouzla. Budeme jen zapojovat naše smysly. Hudba, prostor pro relaxaci a oddech, práce s tělem a emocemi, prostor sám pro sebe, vnímání vlastního těla i potřeb, tanec, kreslení...Hodinová setkání budou vedená tak, abys věděl, co máš dělat, ale měl dostatek prostoru pro sebe. Každá lekce bude jedinečná, je možné účastnit se i jednotlivých lekcí. Nemusíš se bát potřeby podávat výkony, přemýšlet, nebo se zapojovat do skupinových interakcí.

Co potřebuješ?

Nepotřebuješ nic, klidně doběhni rovnou z práce nebo přednášky. Pokud chceš, vezmi si s sebou něco pohodlného na převlečení.

Úterky 20.00 – 21.00 hod

(každé všední út 13.10.2015 - 15.12.2015)

Malý sál

Přihlášky

Omezená kapacita 10 účastníků. Zarezervuj si své místo včas!

Jednotlivé vstupné 200 Kč se hradí na místě, nutnost předchozí rezervace místa. Možnost zakoupení permanentky na 5 lekcí za 900 Kč, nebo na 9 lekcí za 1550 Kč. Objednej si permanentku přes e-mail kouc4joy@gmail.com.

Lekce se koná při minimální účasti 5 zájemců.

Dopřej svému tělu i mysli potřebné uvolnění pro další náročné dny.

Earlier Event: October 20
Power yoga
Later Event: October 21
Patanjali yoga