Back to All Events

Emoce všemi smysly - workshop

Jak emoce působí na naše tělo a mysl a jak se skrze tyto aspekty projevují?

Jak emoce působí na naše tělo a mysl a jak se skrze tyto aspekty projevují?

Jak informace, které přijímáme svými smysly ovlivňují to, jak se cítíme?

A jak toto působení můžeme s přínosem a prospěšně využít?

 

Hlavním tématem našeho workshopu jsou emoce.

Kdo by je neznal? Jistě vnímáte, jak výrazně ovlivňují to, jak se nám žije.

Většinou si myslíme, že emoce jsou reakce na určitou událost či situaci.

Je ale také známé to, že dva různí lidé prožívají a vnímají  stejnou situaci rozdílně.

Je tedy možné, že bychom si mohli vybrat a cítit se tak, jak bychom si přáli? 

Pro koho je workshop určen? Pro ženy i muže, kteří stejně jako my věří, že člověk je spolutvůrcem vlastního života a mají chuť pátrat a podnikat dobrodružné výpravy za sebepoznáním prostřednictvím zapojení těla, mysli a všech svých smyslů.

Vhodné i pro absolventy předchozích workshopů, kteří mají zájem své zkušenosti prohloubit, osvěžit a opět přidat další nový rozměr. Během workshopu projdeme celou řadu emočních stavů, díky kterým navštívíme různá patra vlastního vědomí a vyzkoušíme si, jak se mění vnímání a prožívání v každém z nich a tím i vnímaná realita, procesy myšlení, názor na okolní svět a vztah k němu.

Zažijeme,  jak se pohled z každého patra – jednotlivé úrovně vědomí – liší, a jak nás prožitky v těchto patrech mohou oslabovat, nebo posilovat. Při cestování těmito patry se dostaneme i do vyšších stavů vědomí, které v běžném životě zažíváme obvykle jen zřídka nebo vůbec ne a které jsou pro nás vysoce podporující ve všech oblastech života.Na workshopu budeme pracovat s řadou technik z naší aparatury. Seznámíme vás s technikou Emotional Release, která umožňuje uvolnit letité nánosy oslabujících emocí, které nám nedovolují vyjet se zajetých kolejí – najít cestu ze „začarovaných kruhů“ a začít se cítit a myslet jinak. Společně pocítíme účinky drahocenných esenciálních olejů terapeutické kvality Young Living. Využijeme také interakce v prostoru a pohyb, brain-based koučovací přístup v kombinaci s prvky zážitkového učení a vlastní intuici.Ohlasy a reference naleznete ZDE

Co si vzít s sebou? Pohodlné oblečení, tužku a papír na poznámky.

Na místě bude k dispozici čaj, kafe, voda.

Během workshopu budeme dělat krátké pauzy.

Sobotu 31.1.2015  9:30 do 13:30 hod.

Cena: 500 Kč při platbě na účet předem / 600 Kč na místě v hotovosti. Pro absolventy workshopů Na vlnách emocí zvýhodněné vstupné 350,- Kč.Jako DÁREK od nás každý z účastníků obdrží poukázku na individuální koučovací sezení v délce 60 min!

Lektoři– profesionální koučové Petra Bartošová a Adéla Čermáková, skupinka max. 10 účastnic/účastníků

Earlier Event: January 30
Yoga with Ana Briceño
Later Event: February 2
Maternity yoga