Back to All Events

Mystický tanec emocí – WORKSHOP (ženy)

Při mystickém tanci emocí procházíme různé emocionální úrovně tak, abychom nechaly ze svého života odejít to, co nám již neslouží a naopak nechaly vstoupit to, co bychom v našem životě chtěly přivítat.

Během tohoto tříhodinového workshopu se naše vlastní metamorfóza a cesta k volnosti otevírají právě v okamžik, kdy přichází jednotlivé prožitky.

Rozvíjíme své vlastní sebeuvědomění - poznáváme samy sebe i propojení naší mysli a těla, zaměřujeme se na propojení s ženským elementem a energií.

Zabývat se budeme emocemi jako například strach, hněv, smutek, ale i radost, mír, láska a další. Každá z nás si ve své svrchovanosti nalezne svá osobní témata.

Pomocí práce s vlastním tělem, pohybem, a tancem v kombinaci s verbálními technikami a propojením smyslů získáme možnost vstoupit i na úroveň podvědomí a postupně se přeladit na vlny, které nás životně podporují a prospívají nám.

Pracovat budeme individuálně i skupinově a vytvoříme tak skupinovou energii a potenciál, ze kterého budeme čerpat. Součástí je i závěrečná meditace a sdílení.

Čeká Vás i příjemné překvapení v podobě ceremoniálu, který prožitek z workshopu ještě prohloubí. Ideální program, jak začít příjemný víkend!

Vhodné pro všechny ženy, které jsou na cestě k celistvosti, ženskosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné – každá z nás si odnáší to, na co je připravena.

Lektor: Adela Čermáková

Velký sál

Cena: 500 Kč při rezervaci online a platbě předem / 600 Kč na místě

Earlier Event: August 23
Patanjali yoga with Siddha Raj Joshi
Later Event: August 25
Fitjazz