Sanskrt pro začátečníky

Sanskrt, nejstarší zachovaný indoevropský jazyk. Jazyk starodávných vzdělanců, základů vědních disciplin i duchovních nauk. Libozvučný, srdci milý, jazyk bohů se nazývá.

V začátečním kurzu se naučíme indické písmo Dévanagarí a probereme základní sanskrtské gramatické tvary. Zaměříme se přitom na základní pomůcky, které nám mohou být nápomocné, abychom si s textem poradili a dokázali mu porozumět.

Lektor: Gabriela Juhásová

Kurz 6 lekcí 1800 Kč

možnost individuálních lekcí 

Začátek nového kurzu: na dotaz

Info a příhlášky mailem: pohledpracoviste@gmail.com

 

Sanskrt pro učitele jógy

Záměrem “jóginského” kurzu sanskrtu je naučit se správnou výslovnost a český přepis termínů používaných v józe, naučit se číst indické písmo dévanágarí a to vše na pozadí veršů z jóga súter, bhagavadgíty, manter a dalších indických skvostů.

Naučíme se čist, psát a krásně vyslovovat, nahlédneme pod roušku sanskrtské gramatiky a obohatíme svého ducha o nejednu nehynoucí duchovní pravdu, kterou nám odkázali ršijové dávnověku.

Kurz je vhodný i pro ne-jóginy, kteří se chtějí s jazykem seznámit. Po skončení kurzu je možné ve studiu pokračovat.

Pro účey kurzu budeme používat českou učebnici Sanskrtu.

Prosím berte na vědomí, že studium tohoto jazyka si vyžaduje vaši přípravu a studium, proto je určen jenom pro vážné zájemce.

Začátek kurzu září 2019

Dělka a cena kurzu: 12 lekcí / 3600 Kč

Kdy: úterky 10:00 - 11:30 hod.

Počet míst omezen!

Závazné přihlášky posílejte emailem na: pohledpracoviste@gmail.com

Přihláška je platná po uhrazení plné částky na náš účet (údaje pro platbu vám zašleme mailem).

 

HUMAN DESIGN CONSULTING

PARTNERSKÉ A INDIVIDUÁLNÍ VÝKLADY:   

90-120min  4.000Kc

Obecné pravdy a moudra nám často neslouží. Nevychází totiž z naší zkušenosti a svým způsobem blokují harmonický vývoj naší osobnosti. Přesto se o ně opíráme a slepě jim věříme.

Human Design je vysoce precizni sebepoznávácí a koučovaci systém vůbec , je syntézou pokročilých novodobých věd jako jsou genetika, kvantová fyzika, biochemie, systém nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing -Kniha proměn, které lidstvo zásadně ovlivnily.
Human Design nabízí v podobě mapy Váš genetický otisk. Jednoduše zobrazí Vaše vědomé a nevědomé vzorce chování, vnitřní vedení a uspořádání. Získáte tak jedinečnou znalost sebe samého.

Jaké je moje vnitřní nastavení a podle čeho se mám rozhodovat? Co je pro mé tělo a osobnost skutečně přirozené potažmo zdravé? Proč se někdy cítím v úzkých a jak se z takového stavu mysli dostat na správnou cestu k sobě samému? Jak může správně (harmonicky) fungovat mechanika mého těla a osobnosti, když je permanentně rušená cizí energií a vzorci, jež přebírám ze svého okolí? Co konkrétně podmiňuje můj systém? Čeho se tak pevně držím, že mi to nedovolí se v životě posunout dál? 

Problém není v energii z okolí ale v tom, že se s ní již od momentě narození nechtěně identifikujeme. Na této falešné identitě můžete být závislý po zbytek svého života.

Jak projevit své talenty a jak být v souladu se svým posláním? 
Které kvality v sobě uznávám a se kterými bojuji? 
Jak kreativně používat svojí mysl, aby pracovala pro mne a nevytvářela mentální útlak? Kde leží řešení mých osobních problémů, se kterými si nevím rady? 

Nasledování vlastní strategie a vážení si své autority vede k sebedůvěře. Vede k tomu abyste na nikom a ničem nebyli závislý. Doopravdy věřit můžeš jen sám sobě. Nikdo Tě nebude znát stejně dobře a rozumět ti, jako ty sám.

Tak proč si tu cestu neusnadnit?

 

TEMATICKÁ KONZULTACE : 60 -90min 1.500kc
 
Individuální konzultace, je vhodná pro ty, co jsou zacyklení ve stejných tématech a cítí se stresováni, protože nevědí, jak z tohoto cyklu ven. Jakoby nad sebou měli neviditelný závoj, který jim neumožňuje prokouknout za něj.
Konzultace Vám pomůže správně nasměrovat energii ať už k rozuzlení tématu, který aktuálně řešíte, nebo k vnitřnímu rozletu, seberealizaci..
Podíváme se s pomocí Vaší Human design mapy kde a proč vzniká blokace energie a tím problém a následně stres. Zaměříme se na místa, která tvoří iluze v mentálním poli a nedovolují, abychom se uvolnili vnitřně i ve svém životě.
Jinými slovy posvítíme na to, čemu slepě věříte, na to co Vám přijde zcela přirozené a plně se s tím indentifikujete a co Vám brání k naplnění potenciálu. Podíváme se na Vaše podmínění a možnosti realizace. Součástí konzultace je jak intelektuálně- analytická část tak i prožitková.
Tato konzultace je tematická, nejedná se o podrobný výklad celé Human Design mapy.

Konzultant: Dubravka Radonjić- CERTIFIKOVANÝ HUMAN DESIGN ANALYTIK

S Human Designem jsem se potkala v roce 2007 a od té doby ho studuji, procházím vlastním procesem a experimentuji s rozhodováním se podle svojí strategie a autority. Dnes jsem profesionální Human Design Analytik.
Moji učitelé z oblasti Human Designu byli a jsou: Ra Uru Hu (člověk, který před třiceti lety uskutečnil Human Design), Alokanand Diaz Your Own Authority), Genoa Bliven (Human Design America).

Podle HD mechaniky jsem Intuitivní-šokující Generátor, který prochází cykly zrání skrze pokusy a omyly, zkoumá to, co funguje a nefunguje, vyvíjí pevnou základnu, vlastní autoritu, o kterou se může opřít. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb “spirit” těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závíslí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.

Více o Human Design systemu: www.humandesign.one

Cena za konzultaci: 1500 Kč / Cena za podrobný osobní výklad: 4000 Kč

Výklad je také možno uskutečnit přes skype

Konzultant: Dubravka Radonjić - CERTIFIKOVANÝ HUMAN DESIGN ANALYTIK

Rezervace: pohledpracoviste@gmail.com

 

 

Thovtova mysterijní škola 

Tradice mysterijních škol sahá až do dávných časů starověkého Egypta a jedním z jejich hlavních účelů bylo za jakoukoliv cenu zachovávat posvátné a celistvé učení o našem vesmíru a o přírodních a duchovních zákonech, které v něm fungují. Tyto znalosti se z generace na generaci předávaly vhodným adeptům, kteří následně vnášeli vyšší řád a rovnováhu do všech oblastí fungování lidské společnosti. Tyto adepti byli zasvěceni do velkých mystérií (tajemství) našeho vesmíru a absolutně si uvědomovali tvůrčí podstatu lidské bytosti a veškerou odpovědnost, která z toho plyne. Nejednalo se o žádné dogmatické učení, na které jsme zvyklí u náboženství v dnešní době, ale jednalo se o učení, které vycházelo z bezprostředního přímého poznání základních principů fungování našeho vesmíru. Věda a procesy duchovního poznávání byly v té době ještě v rovnováze a doplňovaly se navzájem stejně, jako mužská energie doplňuje energii ženskou, z čehož vzniká harmonie potřebná pro pochopení podstaty našeho Bytí.

V naší novodobé mysterijní škole ctíme tradice a ducha starověkých mysterijních škol a zároveň do našeho učení vnášíme aktuální a nejnovější znalosti z oblasti duchovního poznání. Zároveň s radostí poznáváme, že znalosti nového a strého světa se potkávají v harmonii, protože věčná podstata naší existence zůstává stále neměnná. Mysterijní školy starověkého Egypta jsou pro nás inspirací a jsme vděčný, že na jejich učení a filosofii můžeme v dnešní době navazovat.

Existuje pouze jediná Pravda a na energetické rovině pouze jediná cesta k ní, která se projevuje v mnoha podobách. Na našich kurzech Vám pomůžeme najít Váš vnitřní zdroj poznání, který Vás již dále povede Vaší naprosto jedinečnou cestou. Předáme Vám vědění, které Vám pomůže si rozpomenou na to, kým jste a kam jdete. Můžeme vám pouze posvítit našim plamenem Lásky na vaši individuální cestu, která je u všech lidí jiná a přeci tak stejná. Je to cesta, kterou prošla většina duchovních učitelů na naší Zemi. Je to cesta Lásky, Pravdy a Svobody. 

Vyučuje: Denis Cevan, www.mysterijniskola.cz