CVIČENIE PRE MAMIČKY (deti sebou)

 hatha flow - yogi viki

Cvičenie má za cieľ navrátiť telu pôvodnú silu. Zameriavame sa na posilnenie svalov panvového dna, keďže tieto svaly sú kľúčové pre správne fungovanie svalov brucha a bedier a celkové správne držanie celého tela. Nie len samotný pôrod ale aj časté zdvíhanie miminka dávajú zabrať práve týmto svalom. Starostlivosť o seba v tomto náročnom období sa nám vráti aj v neskoršom veku, kedy sa vynárajú rôzne oneskorené popôrodné oslabenia tela, ako napr. inkontinencia.

Hodiny majú príjemnú neformálnu atmosféru. Ich cieľom je celková pohoda pre mamičky aj detičky a možnosť zdieľať svoje starostí a radostí s ostatnými mamičkami. Súčasťou centra je aj kuchynka, kde si môžeme po cvičení v kľude posedieť a nikam sa nemusíme ponáhľať.
 

Teší sa na Vás  Ľubka Štefková a jej malinká Karinka 

Čtvrtky  9:30 - 10:30

Veklý sál

Cena: 1300 Kč / 10 lekcí, drop-in 150 Kč

Lze uplatnit: Multisport za podmínek daných studiem.

IMG_5307.jpg

Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé, zaměřená především na vnitřní zklidnění prostřednictvím aktivní koncentrace na pohyb a dech. Protahování a posilovaní v klasických hatha jógových pozicích odstartované i završené dechovým cvičením a relaxací.

Středy 16:45 - 18:00

Cena : 220 Kč; 1900 Kč permanentka 10 lekcí

Lektorka : Viktorie Hásková

 

Maternity jóga (pro těhotné)

Jedinečné spojení - matka a dítě, od prvních okamžiků, od početí až po porod.. a dále po celý život.

Spojení bezpodmínečné lásky a bezvýhradného přijetí. Těhotenství jako jedinečné a neopakovatelné období v životě ženy. Je třeba se konečně zastavit.. vnímat... zvědomit..naslouchat svému tělu a pocitům..

Ucelený systém Patanjali jógy pro těhotné představuje spojení tradičních ásán k protažení a uvolnění nejen namáhaných partií v tomto specifickém období, pranayamy - dechových cvičení, protože dech je Život a život je Dech..., akupresury, ayurvedy a povědomí o zdravém a vyváženém životním stylu. Nedílnou součástí každé lekce je relaxace, příjemná meditativní hudba, aromaterapie a případné společné sdílení.

Cvičení jógy významně přispívá ke zdárnému a harmonickému průběhu těhotenství a k šťastnému a fyziologickému porodu.

Těším se na vás, milé ženy!

Úterky 17-18 hod. (od 3.9.2019)

Lektor: Jana Nabais Ganito (matka a lektorka Patanjali jógy)

Cena: drop-in 180 Kč / 750 Kč permanentka 5 lekcí

Lze uplatnit: Multisport za podmínek daných studiem.

Patanjali yoga

Patanjali Yoga was originated by Maharishi Patanjali about 2000 years ago. He is known as the founder of Aastang Yoga. Maharishi Patanjali mostly focus on 8 steps of Aastang Yoga.

According to Yoga Upanishad Yoga is divided into four forms:

Mantra Yoga / Laya Yoga / Hatha Yoga / Raj Yoga

Among them Patanjali focus Hatha Yoga which is the part of Aastang Yoga. Patanjali Yoga is the ancient Yoga which focuses Yoga and Ayurveda which is very helpful to control the disease, concentrate mind and get high level of spiritualization. It increases harmony, gives us a peaceful and pleasant life. This Yoga is disease based Yoga specially combination of pranayama, aasanas and meditation which heals the body mind and spirit. So to get a better human life practice traditional Patanjali Yoga. This type of Yoga never discriminates any religion, caste and the people so practicing Patanjali Yoga makes better health and disease free society.

Mondays 18:15 - 19:45

Wednesdays 8:30 - 10:00

Course 10 classes 1800 Kč / drop-in class 220 Kč

Instructor: Jana Nabais Ganito

Lze uplatnit: Multisport za podmínek daných studiem.

 

Power jóga

Pozdrav slnku v různých variantách, protažení a relaxace.

Velice příjemné a oblíbené cvičení s Ľubicí Štefkovou znovu v Pohledu.

Vřele doporučujeme!

Aktuálně neprobíhá

Cena: drop - in 180 Kč / 1500 Kč permanentka 10 lekcí

Lze uplatnit: Multisport za podmínek daných studiem.

gravid jóga - děti sebou

gravid.jpg

Těhotenská jóga má blahodárné účinky nejen na naše tělo, i ale i na naši psychiku a celkové duševní rozpoložení. Je také dobrým pomocníkem pro budoucí maminky, aby se ještě intenzivněji napojily na své miminko. Na lekci budeme posilovat problematické partie, protáhneme si přetěžovaná záda a skrze práci s dechem zklidníme naši mysl. Společně si zameditujeme. Cvičení je jemné a bezpečné.

Lektorka Lubica vede lekce těhotenské jógy již od roku 2014, tedy od svého svého prvního těhotenství. Dnes má již dvě ratolesti a na jógu nedá dopustit. Prošla si praxí i certifikací zaměřené přímo na těhotné. Na hodinu si maminky mohou přivést také svoje dítko. Náš cvičící prostor je baby friedly. Po lekci je prostor i na otázky a diskusi.

Cena: 170 Kč/dropin, permanentka 10 lekcí/1500 Kč

Vede: Ľubica Štefková

Lze uplatnit: Multisport

 

 

Integrální jóga

fc05155e97e63743a7f8ba1a003ac97e.jpg

Integrální jóga vychází z pradávného učení rádžajógy, kterou integrálně včleňuje do jednotlivých článků lidské bytosti moderního světa. Systematicky a důsledně vede krok po kroku k navození pružnosti těla i mysli, hloubky a opravdovosti duše a ducha, a tak ke schopnosti naučit se prožívat svůj život jako šťastnou a tvořivou přítomnost. Obsahuje v sobě různé cesty, tj. metody a záleží na jedinci, kterou z těchto cest se vydá, neboť sebepoznáním zjistí, která vyhovuje celkovému naladění jeho osobnosti. Základním předpokladem a zároveň cílem integrální jógy je zpřítomnění vědomí Sjednocení, jednoty. Vychází se z předpokladu, že člověk je duchovní bytost s dočasnou fyzickou zkušeností, kterou má vědomě zacílit na ono Sjednocení.

Úterky dopoledne 11:00 - 12:30 a večer 18:15 - 19:45

 drop-in 200 Kč / lekce

Lektor: Jitka Stehlíková