HUMAN DESIGN

 

PARTNERSKÉ A INDIVIDUÁLNÍ VÝKLADY:  

90-120min  4.000Kc

 

Obecné pravdy a moudra nám často neslouží. Nevychází totiž z naší zkušenosti a svým způsobem blokují harmonický vývoj naší osobnosti. Přesto se o ně opíráme a slepě jim věříme.

Human Design je vysoce precizni sebepoznávácí a koučovaci systém vůbec , je syntézou pokročilých novodobých věd jako jsou genetika, kvantová fyzika, biochemie, systém nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing -Kniha proměn, které lidstvo zásadně ovlivnily.
Human Design nabízí v podobě mapy Váš genetický otisk. Jednoduše zobrazí Vaše vědomé a nevědomé vzorce chování, vnitřní vedení a uspořádání. 

Získáte tak jedinečnou znalost sebe samého.

Jaké je moje vnitřní nastavení a podle čeho se mám rozhodovat? Co je pro mé tělo a osobnost skutečně přirozené potažmo zdravé? 

Proč se někdy cítím v úzkých a jak se z takového stavu mysli dostat na správnou cestu k sobě samému? Jak může správně (harmonicky) fungovat mechanika mého těla a osobnosti, když je permanentně rušená cizí energií a vzorci, jež přebírám ze svého okolí? 

Co konkrétně podmiňuje můj systém? 
Čeho se tak pevně držím, že mi to nedovolí se v životě posunout dál? 

Problém není v energii z okolí ale v tom, že se s ní již od momentě narození nechtěně identifikujeme. Na této falešné identitě můžete být závislý po zbytek svého života.

Jak projevit své talenty a jak být v souladu se svým posláním? 
Které kvality v sobě uznávám a se kterými bojuji? 
Jak kreativně používat svojí mysl, aby pracovala pro mne a nevytvářela mentální útlak? Kde leží řešení mých osobních problémů, se kterými si nevím rady? 

Nasledování vlastní strategie a vážení si své autority vede k sebedůvěře. Vede k tomu abyste na nikom a ničem nebyli závislý. Doopravdy věřit můžeš jen sám sobě. Nikdo Tě nebude znát stejně dobře a rozumět ti, jako ty sám.

Tak proč si tu cestu neusnadnit?

 

TEMATICKÁ KONZULTACE : 60 -90min 1.500kc
 
Individuální konzultace, je vhodná pro ty, co jsou zacyklení ve stejných tématech a cítí se stresováni, protože nevědí, jak z tohoto cyklu ven. Jakoby nad sebou měli neviditelný závoj, který jim neumožňuje prokouknout za něj.
Konzultace Vám pomůže správně nasměrovat energii ať už k rozuzlení tématu, který aktuálně řešíte, nebo k vnitřnímu rozletu, seberealizaci..
Podíváme se s pomocí Vaší Human design mapy kde a proč vzniká blokace energie a tím problém a následně stres. Zaměříme se na místa, která tvoří iluze v mentálním poli a nedovolují, abychom se uvolnili vnitřně i ve svém životě.
Jinými slovy posvítíme na to, čemu slepě věříte, na to co Vám přijde zcela přirozené a plně se s tím indentifikujete a co Vám brání k naplnění potenciálu. Podíváme se na Vaše podmínění a možnosti realizace. Součástí konzultace je jak intelektuálně- analytická část tak i prožitková.
Tato konzultace je tematická, nejedná se o podrobný výklad celé Human Design mapy.

Konzultant: Dubravka Radonjić- CERTIFIKOVANÝ HUMAN DESIGN ANALYTIK

S Human Designem jsem se potkala v roce 2007 a od té doby ho studuji, procházím vlastním procesem a experimentuji s rozhodováním se podle svojí strategie a autority. Dnes jsem profesionální Human Design Analytik.
Moji učitelé z oblasti Human Designu byli a jsou: Ra Uru Hu (člověk, který před třiceti lety uskutečnil Human Design), Alokanand Diaz Your Own Authority), Genoa Bliven (Human Design America).

Podle HD mechaniky jsem Intuitivní-šokující Generátor, který prochází cykly zrání skrze pokusy a omyly, zkoumá to, co funguje a nefunguje, vyvíjí pevnou základnu, vlastní autoritu, o kterou se může opřít. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb “spirit” těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závíslí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.

 

Více o Human Design systemu: www.humandesign.one

Cena za konzultaci: 1500 Kč / Cena za podrobný osobní výklad: 4000 Kč

Výklad je také možno uskutečnit přes skype

Konzultant: Dubravka Radonjić - CERTIFIKOVANÝ HUMAN DESIGN ANALYTIK

Rezervace: pohledpracoviste@gmail.com