Hudba Batolatům - Hudebně-pohybové lekce pro děti (1,5 - 3 roky) s rodiči
Sep
3
to Sep 24

Hudba Batolatům - Hudebně-pohybové lekce pro děti (1,5 - 3 roky) s rodiči

Lektorky Marina a Saša jsou profesionální hudebnice milující hudbu a pohyb připravily pro Vás kurz “Neposedové. Tančím, hraji, zpívám.“

Vytváříme dětem prostor pro sebevyjádření pomocí rozmanitých hudebních činností, znějících předmětů a jednoduchých hudebních nástrojů. Děláme první krůčky v zapojování do společných hudebních aktivit. Každá hodina je neopakovatelná a hudba je v ní impulsem, povzbuzujícím dítě k akci.

Kdy: úterý a čtvrtek od 15 do 16 hod. (3. 9. do 19. 12. 2019).

Kde: Letohradská 16, Praha 7 v prostoru „Pohled Pracoviště“.

Pro registraci na zkušební hodinu prosím vyplňte  Google formulář zde:

https://docs.google.com/forms/d/1vaH_UPVvdJbfn-jVrk58hhEqjmBP208cAIgGW82hY18/edit#response=ACYDBNhzJLJIRkqkjuxYRwuewu4ZgB4elp_Hln0lYCCYx5Qa8dAz5ZuHn5Tl0fG-D5NKUJo

U nás máte možnost dvou zkušebních lekcí*. Cena zkušební lekce je 300 Kč/60 minut.

*Při zakoupení předplatného po první zkušební lekci budete mít slevu  50Kč na první variantu předplatného (2 lekce) a 100 Kč na ostatní varianty předplatného (víc informací tu: https://drive.google.com/file/d/1fySJuanp6wZIzC_Xp1R5MYXGsl3skrF/view?usp=sharing

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, prosím, neváhejte se zeptat jakýmkoli Vám vyhovujícím způsobem:

     e-mail – masa.hudba@volny.cz

     kontaktní číslo,  WhatsApp – 775 450 855, Saša

     Facebook – @HudBat.cz

     Instagram – hudba_batolatum

  

 

 

     Rády Vám odpovíme!

 

View Event →

Kurz Gravidjógy pro cvičitelky od ledna
Jan
17
12:00 AM00:00

Kurz Gravidjógy pro cvičitelky od ledna

V malých skupinkách po dobu tří měsíců vás seznámím jak s teoretickými zásadami gravidjógy, tak s jejím praktickým prováděním včetně duchovních aspektů před početím, při početí a po něm, se zásadami, jak vést ženy k plnému prožitku jiného stavu a jak pomoci ženě vytvořit plnohodnotný vztah naplněný úctou a úžasem k sobě i novému člověku, jehož přivádí na zem. Seznámím vás se speciální prací s tělem a dechem těhotné ženy,  jak předcházet pomocí jógových technik s nepříjemnými těhotenskými jevy, jak ženského tělo posilnit i uvolnit a zajistit dobré držení těla, které je základem naší bytosti. A k tomu spousta dalších rad pro praxi.

Podmínkou účasti je:

 • nutná znalost anatomie a fyziologie ženy

 • důkladné obeznámení se s těhotenstvím a porodem z medicínského hlediska

 • absolvování 2. třídy jógového vzdělávání

 • možnost účastnit se v době dopolední či odpolední, nikoli večery

 • vstupní pohovor

leden až duben 2019 – přijímání přihlášek na isadora@isadora.cz (www.isadora.cz)
Cena 300 Kč/60 minut při počtu min. tří účastnic.

Lekce budou probíhat čtvrtky 12 - 13 hod.

View Event →
ACCESS CONSCIOUSNESS - Jak si zlepšit zrak?
Nov
24
5:00 PM17:00

ACCESS CONSCIOUSNESS - Jak si zlepšit zrak?

Během tohoto tréninku se naučíte Access consciousness tělesný proces, který pomůže při nápravě zraku.

Tímto procesem lze nejen napravit zrak, ale i odstranit traumatizující zážitky na oči.

Tento trénink je přístupný pro každého bez předchozí zkušenosti s Access Consciousness.

Po absolvování obdržíte certifikát, který vás opravňuje k poskytování procesu v rámci vaší praxe.

Jaké by to bylo vidět opět dobře?

Sobota 24.11.2018 13:30 - 17:00 hod.

Cena: 1250

Lektorka: Lenka Havelková

Dotazy a objednávky zasílejte na email: accesslenka@gmail.com

View Event →
Access Consciouness - Jak na podzimní nachlazení a chřipky
Nov
24
9:00 AM09:00

Access Consciouness - Jak na podzimní nachlazení a chřipky

Během tohoto tréninku se naučíte Access consciousness tělesný proces který umožňuje tělu překonat to, co se považuje za normální lidské onemocnění, jako jsou chřipky, virozy, nachlazení. Změňte svůj imunitní systém tak, že už nebudete mít sklony onemocnět.

Během několika hodin můžete poté eliminovat nachlazení a chřipku a změnit cel imunitní systém a strukturu, ve kterém funguje.

Tento trénink je přístupný pro každého bez předchozí zkušenosti s Access Consciousness.

O absolvování kursu obdržíte certifikát, který Vás opravňuje poskytovat tento proces ve své praxi.

Jaké by to bylo chřipkovou sezonu zvládnout ve zdraví?

Sobota 24.11.2018, 9:00 - 12:30 hod.

Cena: 1250 Kč

Lektor: Lenka Havelková

Dotazy a objednávky zasílejte na email: accesslenka@gmail.com

View Event →
Open dialogues: English conversation on Krishnamurti - Beyond myth and tradition
Aug
30
1:00 PM13:00

Open dialogues: English conversation on Krishnamurti - Beyond myth and tradition

Let us invite you for our new project to elevate the mind and soul and touch the heights of the Spirit among the ordinary thoughts and concepts of the mind of our everyday lives.

We would start with short meditation, than listen together audio recording (cya 30 minutes) "Beyond myth and tradition", clarify english words and parts that are not clear in terms of language, after there will be an open dialogue on the topic and we will finish with a longer meditation.

“Truth is a pathless land. Man cannot come to it through any organization, through any creed, through any dogma, priest or ritual, not through any philosophical knowledge or psychological technique. He has to find it through the mirror of relationship, through the understanding of the contents of his own mind, through observation and not through intellectual analysis or introspective dissection…” Jiddu Krishnamurti

Day and time will be specify later.

Price: based on voluntary donation.

Leader of the group: Alexander Fuxbauer

If you are interested to participate you can write us through email: pohledpracoviste@gmail.com

 

 

View Event →
LETNÍ TROJDNY: KUDY DO VĚDOMÍ SVÉHO TĚLA s Jolanou Šohájkovou
Jul
17
to Aug 2

LETNÍ TROJDNY: KUDY DO VĚDOMÍ SVÉHO TĚLA s Jolanou Šohájkovou

"Jsem hrozně v hlavě." "Neumím vypnout." "Nemám rád/a svoje tělo." "Bojím se tančit před ostatními." "Jsem neustále bez energie." "Mám ve vztahu k tanci velký blok." "Nemůžu tančit, mám nadváhu a jsem na to stará/stará" "Chci v tanci cítit klid a sebe, ne dril a hodnocení"

Jsou vám tyhle výroky povědomé? Také si je někdy říkáte? Nejste sami, často to jsou věty, co čtu v prvním emailu, co mi nějaký nový zájemce o lekce píše. 

Lekce jsou zaměřeny na vnímání a uvolňování těla a nás samých (v něm/v sobě). Pracujeme s více či méně vedenými relaxacemi, vědomým dechem, autentickým pohybem, spontánním tancem. Základními principy lekcí je respekt a laskavost k sobě. Teprve když jsou tyto principy splněny, je možné se dobrovolně a bezpečně otevřít novým zážitkům, podnětům a inspiracím. Cílem je naučit se vnímat sebe jako celek. Neoddělovat mysl - tělo - duši, ale poznat a zažít sebe v celistvosti. 

Vede: Jolana Šohájková

 

 

View Event →
Workshop automatické kresby
Apr
22
2:00 PM14:00

Workshop automatické kresby

Pojďme strávit příjemné nedělní odpoledne napojením na své vnitřní zdroje informací. Automatická kresba může pomoci s diagnostikou duševního rozpoložení člověka nebo našich vztahů. Dá se využít k meditaci, terapii a má i svá praktická využití.

Během tříhodinového workshopu si řekneme, na jakých principech automatická kresba funguje a pak už se budeme věnovat kresbě a její analýze. K čemu všemu se dá použít, co znamenají jednotlivé elementy, nakreslíme si diagnostický obrázek, léčivou kresbu a ukážeme si, jak se dá kreativně využít v praktickém životě :). To vše v přátelském a bezpečném prostředí pod vedením zkušené lektorky.

Workshop je vhodný pro začátečníky bez zkušeností i mírně pokročilé, kteří se již s technikou setkali. V ceně workshopu je veškerý materiál a malé občerstvení. Kapacita je 12 účastníků.

Kdo preferuje vlastní pastelky (fixy, voskovky, pastely), přineste si je s sebou.

Kdy: 22.4. 14-17 hod

Cena: 500 Kč (platba předem na úcet: 3820585001/5500) / 600 Kč na místě

Lektorka: Irena Poncárová

 

 

View Event →
Domov síly i potěšení
Apr
1
10:00 AM10:00

Domov síly i potěšení

praktické a prožitkové setkání

Domov je náš základ. Místo jistot, osobní síly i potěšení. Místo rozvoje Ducha i regenerace těla. Domov je často jediný prostor, kde se můžeme svobodně vyjádřit, být neomezený tvůrce. Domov je zdrojem energie pro nás Život. Je dobré, aby tam bylo, co tam má být a nebylo, co nás nepodporuje. Turbulentní změny, chaos, rozpad jistot je všudypřítomný. Současné dění nás vyzývá k jednoduchosti, k vyřídnutí k podstatnému, ke vnímání pravdy. Něco musí zemřít, aby Nové mohlo žít. To něco je mnohdy skryto v obyčejných věcech kolem nás.

Obytný prostor je zrcadlo naší vnitřní krajiny. Jen se umět do něj podívat. Rok 2018 má energii zemského psa. To je přímo výzvou ke generálnímu úklidu, vše půjde snáz. Pojďme se dát do toho ! S radostí i humorem se podělím o své zkušenosti. Ukážu prakticky jak skládat věci metodou Marie Kondo, KonMari. Předám konkrétní postup, jak redukovat věci s radostí, tipy na organizéry a fígly k uspořádání věcí, aby zabraly co nejméně místa a zároveň zůstaly přehledné a praktické k užívání.

A pokud se do toho dáte, získáte více místa, aniž byste se stěhovali a Váš domov i Vy budete zářit. Budete snadněji cokoliv dokončovat a méně hledat. Budete mít čas na pořádného šlofíka i realizaci inspirací. A určitě se stane mnohem více. 

 

Vezměte s sebou:

- psaní, sešit na poznámky,

- pohodlné oblečení k pohybu,

- můžete vzít fotky vašeho domova - pokoj, kde spíte, kde pracujete, detail šuplíků, kuchyň apod. (na flešce). Můžeme se podívat na konkrétní tipy ke změně.

 

KDY:                  14. dubna 2018 (sobota 10-18h)

KDE:                  Praha 7, Pracoviště Pohled, Letohradská 16

PŘÍSPĚVEK:     2.000 Kč

 

V ceně není zahrnuto ubytování a jídlo. Počet míst omezen. Na místě k dispozici čaj, káva, vybavená kuchyň.

Registraci je platná po uhrazení příspěvku 2.000 Kč na účet 3820585001/5500. Do poznámky uveďte Vaše jméno a Domov síly. Obě setkání jsou celek. Registrace je závazná, v případě, že se nebudete moci dostavit, najdete si za sebe sami náhradníka.Odeslanou platbou dáváte souhlas s podmínkami registrace. 

Těšíme se na Vás, Iveta a Pohled

View Event →
Bazárek dětského oblečení
Dec
1
9:00 AM09:00

Bazárek dětského oblečení

Taky máte doma hromádku nebo i více starého/malého dětského oblečení? Anebo zrovna nějaké nové potřebujete? 

Příjdťe na dětský bazárek do Pohledu !

Můžete nakoupit nebo vyměnit oblečení v přátelské atmosféře, dát si bábovku s čajem a dětem nechat namalovat na obličej třeba lesní vílu nebo piráta od Helene Heart.

Vstupné pro prodávající i kupující je dobrovolné (doporučené pro prodávající je 200 Kč)

Za sdíléní s maminkami předem děkujeme a těšíme se na viděnou :)

Pátek 1.12. 9 - 19 hod.

Když chcete prodávat, nahlašte se prosím emailem: pohledpracoviste@gmail.com

 

SBÍRKA!

Na bazárek je možné krom prodeje přinést i vyřazené věci, které chcete darovat a poslat dál za účelem pomoci jiným.

Darujte @Moment Praha charity shop a dejte starým věcem nový život!

Kam Vaše dary poputují se můžete podívat na jejich fb nebo webu.

https://www.facebook.com/Momentops/?fref=ts&ref=br_tf&qsefr=1

http://www.moment-ops.cz/

Děkujeme.

 

 

 

 

 

View Event →
Heal your body - workshop with detox expert from Bali
Oct
7
1:00 PM13:00

Heal your body - workshop with detox expert from Bali

Jedná se o první seznámení s detoxem, příprava na pročištění těla krok za krokem. Naučíme se jak postupovat a proces případně urychlit. Které symptomy můžeme očekávat, když začnete s čištěním těla a jak s nimi zacházet. Zkrátka jak správně vylučovat toxíny z těla v pohodlí domova a být na to mentálně i fyzicky připraven.

Součástí workshopu je ochutnávka džusů a koktejlů

Lektorka: Petra

Petra se narodila v Brně, ale vyrůstala v Kanadě, kde poprvé začala svoji cestu poznání detoxikace, čištění, prevence nemocím, léčení rakoviny a celkovému zájmu o zdravou a tělu prospěšnou stravu. Na Bali se poté mohla učit od nejlepších učitelů o přírodním zdravý a pročišťování těla. Nyní vede pravidelné kurzy o zdravý a detoxikační semináře na Yoga Barn v Ubudu a na různých festivalech. Do Čech zavítá pouze na měsíc a ráda předá své znalosti v této oblasti.

Kdy: 7.10. 13-16 hod.

Cena: 500 Kč při platbě předem na účet (č.ú. 3820585001/5500, do poznámky Vaše jméno a Petra Detox) / 800 Kč platba na místě

 

 

 
 

 

View Event →
Úvod do Core Energetics - workshop
Sep
23
10:00 AM10:00

Úvod do Core Energetics - workshop

Srdečně vás zveme na celodenní workshop Core Energetics, na kterém Vás seznámíme se základními principy této body-terapeutické metody. Součástí workshopu bude vysvětlení teoretických principů metody, větší část bude věnována praktickým cvičením a vašim prožitkům.

Workshop je otevřen široké veřejnosti a především zájemcům o pravidelnou skupinu osobního rozvoje Core Energetics, která bude probíhat v Praze každý týden od 12.10.2017.

PROGRAM:
----------------
Pomocí technik Core Energetics Vás povedem k hlubšímu uvědomění těla-emocí-mysli a jejich vzájemné provázanosti. Interakce ve skupině dále vyústí v procesuální práci s tělem a přímý prožitek na energetické úrovni. Záměrem je vytvoření bezpečného prostředí kde bude možno zažít si tuto metodu v praxi a současně prostředí kde každý účastník má možnost sdílet, vyjádřit, prožít co aktuálně potřebuje.

PŘIHLÁŠKY:
-------------------
core.energetics.prague@gmail.com
(Přihlášujte se prosím mailem či telefonicky, přihlášení na událost kliknutím zde na facebooku, že jdete, nám nestačí. Děkujeme za pochopení.)
Dotazy ke kurzu: Martin Nykodym | 777 935 933

CENA: 500kč
-------------------

LEKTOR:
-------------
Martin Nykodym - je Core Energetics terapeut se soukromou praxí v Brně a Praze. Absolventem 4 letého výcviku Core Energetics v Holandsku (NICE). Jako asistent 2 roky spolupracoval s Jiřím Králem při vedení Brněnské pravidelné seberozvojové skupiny "Esence". Momentálně spoluprcuje se zahraničním institutem Core Energetics v Polsku, kde asistuje již druhým rokem v profesionálním výcviku. Pořadatel mezinárodních Core Energetics workshopů v České Republice.

ASISTENTI:
----------------
Radomír Piňos - je studentem čtvrtého ročníku profesionálního výcviku Core Energetics. Dále již dlouhodobě pracuje jako kouč a lektor výcviku NLP COACHING, který sám vytvořil a opakovaně vedl. http://www.lf-vision.cz/

Petr Ekl - je studentem třetího ročníku profesionálního výcviku Core Energetics. Dále terapeut Aquahealingu a masér s praxí v Praze. http://aquahealing.org/

INFORMACE:
-------------------
Místo: POHLED_pracoviště, Letohradská 16, Praha 7 - Letná
http://www.pohledpracoviste.com/
> V blízkosti Strossmayerova náměstí, tram. Kamenická
Datum a čas: 23.9.2017 od 10:00
Časový rozvrh: 10:00 - 13:00 a 15:00 - 18:00
Max. počet účastníků: 18

PODMÍNKY ÚČASTI:
----------------------------
Workshop je otevřen všem kdo má zájem a navyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Zkušenost z tělesně orientovaných workshopů, skupin či individuálních sezení je výhodou.
Je na vaší zodpovědnosti upozornit lektora před začátkem kurzu, trpíte-li nějakou závažnější nemocí, fyzickými indispozicemi, či berete-li medikamenty.

O METODĚ CORE ENERGETCS:
----------------------------------------------
Core Energetics bylo vyvinuto Dr. Johnem Pierrakosem. John byl studentem Wilhelma Reicha a spoluzakladatelem body-psychoterapeutického směru Bioenergetics s Alexandrem Lowenem. Později vyvinul Core Energetics, kde integroval transpersonální koncepty spirituálního modelu známého jako Pathwork, sérii lekcí Evy Broch, s body-psychoterapeutickými technikami z Bioenergetiky. Pierrakos cítil, že spirituální dimenze byla významným a chybějícím komponentem body-psychoterapeutických přístupů a často nazýval Core Energetics „evolučním“ modelem a ne „pouze“ body-psychoterapeutickým přístupem. 

Core Energetics má tři základní teze: Lidská bytost je psycho-somatická jednotka. Zdroj skutečného léčení je uvnitř. Celá existence vytváří jednotu, která směřuje ke kreativní evoluci, jak celku, tak jeho nekonečných součástí. (Pierrakos, 1987)

V Core Energetics nahlížíme na lidskou bytost z celistvé perspektivy. Tělesné, emocionální, mentální a spirituální uvědomění je integrováno do jednoho celku a jednotlivé úrovně se navzájem ovlivňují. Z perspektivy fyzické úrovně ukládáme všechny naše mentální vzorce, představy a přesvědčení o nás a o světě, naše emocionální zkušenosti a traumata, pohybové a dechové návyky, stejně jako různé strategie přežití, které jsme se naučili a rozvinuli během dětství a dospívání, v našem fyzickém těle.

Můžeme říci, že každá idea nebo zkušenost v našem životě, se svým vlastním emocionálním zabarvením a účelem, nachází konkrétní vyjádření v našem těle. A opačně, způsob jakým držíme tělo, jak dýcháme, jak se hýbeme a vztahujeme se k světu, ovlivňuje naši psychiku. Cílem není pouze najít uzdravení z našich historických emocionálních zranění, ale take podpořit náš nejvyšší potenciál a vyjádřit naše esenciální kvality ve světě. 
(USABP, http://usabp.org/core-energetics)

KONTAKTY: 
----------------
Martin Nykodym: 777 935 933
Radomír Piňos: 731 722 945
Petr Ekl: 732 234 512
core.energetics.prague@gmail.com
http://www.pohledpracoviste.com/

LINKS:
----------
Core Energetics Holland: http://www.coreenergetics.nl/en/nice-en/
Core Energetics Poland: http://www.coreenergeticspolska.com/en/
Jiří Král: http://www.jiri-kral.cz/

View Event →
ether-n-i-ty _ workshop s Barborou Hu a Dubravkou Radonjič
Jul
29
6:00 PM18:00

ether-n-i-ty _ workshop s Barborou Hu a Dubravkou Radonjič

Informace – komunikace – vibrace – energie. 

Éter jako jemný prostor tvořící, nesoucí a pohlcující informace.

Je jedno z jaké strany začneš. 

Prázdný prostor jako děloha tvořivosti, kvantum. 

Můžeme být naplnění, aniž bychom se dotkli prázdnoty?

Nitro.

Workshop s různými nástroji práce s prožitkem sebe sama, v rytmu, klidu, zvuku a tichu.

HU: Kdo je uvnitř? 

DU: That can dance!

Workshop je složen ze dvou na sebe navazujících bloků, vedených dvěma lektorkami. Je propojením jógových technik koncentrace a meditace a spontánního tance jako formy sebevyjádření a sebepoznání.

Náda jóga: meditace Nádabrahma

Optikou jógové filosofie je energie (vibrace) prazákladem veškerého bytí a jeho kvalit, ve stavu latence i projevu.

Vše disponuje svojí vibrací (náda), určitým potenciálem, ať už je řeč o těle z masa a kostí, myšlenkách nebo citových pohybech v poli mezi naší hlavou a srdcem.

Někdy je pro nás těžké informace z nitra pochopit, jindy jim dát volný průchod, necenzurovat, nepotlačovat, uznat, uchopit a rozvinout správným směrem.

Éter (lat. Aether / řec. Aithér – jasné světlo, božský prostor) je v józe pátou složkou hmoty (ákáš), kvalitou vše prostupnosti a věčnosti. V jógové mystice také nadosobním úložištěm veškerých informací, pomyslnou univerzální databankou. Má vazbu k páté čakře višuddhi, jako portálu k sebe-vyjádření, vyjádření vlastní esence.

Praxe kombinuje meditační techniku tibetské tantry s dechovou praxí pránájamy a experimentem se zvukem.

Vede: Barbora Hu

Barbora Hu se snaží jógou žít jak nejlépe dovede už přes třináct let. 
Zajímá jí člověk a kultura, lidský potenciál a jeho omezení.
Vystudovala indologii a kulturologii na FF UK. 
Dříve se věnovala indickému výtvarnému umění a proměnám jeho jazyka v dějinách moderny a postmoderny.
Je autorkou tří knih o józe (Teorie čakra jógy - Fontána, 2016, Jógátky - Fragment, 2016 a Jógátky II, Fragment 2017/2018 ), hojně se věnuje také jógové publicistice na různých platformách v ČR i zahraničí. 
Založila a pět let vedla jóga studio v Praze, nyní působí jako nezávislý lektor.
Učí jógové lekce, workshopy a kurzy, přestože nosníkem její praxe a nejoblíbenější formou je individuální výuka, ve které vidí největší smysluplnost.
Je průkopnicí čakra jógy, v jejím pojetí eklektické formy sebezkušenosti a sebepoznání, která člověku může pomoci k integritě.
Má ráda les a jazz, hory a zen, poesii psanou a žitou, černou kávu a černobílou fotku, zelený čaj a červené víno, malbu a ilustraci, podzim a jaro a také většinu věcí mezi tím. 

Více na:

www.barborahu-yoga.cz
https://www.facebook.com/barborahuyoga/
https://www.instagram.com/barborahu_yoga/That Can Dance

Kosmická školka pro dospělé, kde karneval naší ztěžklé mysli najde své uplatnění a uspokojení, skrze tanec, skrze abstraktní komunikaci. Všechno muže byt tak živé, pokud tančíš. V TANCI jde o prožitek a sebevyjádření, o rozproudění energie, která stagnuje a rozpuštění snahy, která hledá smysl života skrze určitou strukturu nebo koncept. TANEC pěstuje umění vlastního sebevyjádření, kde hudba stimuluje náš autentický pohyb a vede nás k prožitku vnitřního světa, světa plného emocí, co si žádají o uvolnění. V bezpečném prostoru budeme skrze společné experimentování provokovat a osvobozovat spontánní projev, narušovat zajeté vzorce projevu, prohlubovat intimitu k sobě, objímat prázdnotu, její plnost a dokonalost.

Vede: Dubravka Radonjić

Cítím věčný boj mezi tradicí a inovací, mezi starým a novým systémem. Ve své práci používám toto napětí pro tvoření a prožívání krásy. Tanec a obraz jsou kanály, skrze které žiji spontánní a upřímnou komunikaci se světem kolem a uvnitř mě. Mám zážitek z ticha: Já jsem rytmus a rytmus je moje pravda, kterou žiji den co den…film co film. Přirozeně mě přitahuje zkoumat vědomí těla, jeho mechaniku a inteligenci. Na Druně už osmým rokem vedu hodiny “Katharsis Dance”, mám za sebou několik meditačních retreatů “Vipassany” a “Who is in”. Již sedm let vášnivě studuji “Human Design” a jsem v praxi akreditovaný profesionál “Human Design analyst”. Kromě Human designu, filmové režie, komunikace tancem a argentinského tanga, mám život bohatý na lidi blízké, kteří mne inspirují.

www.humandesign.one

www.druna.cz/katharsis-fantaziehttps://www.facebook.com/HumanDesignMaiaMechanics/ ,

>< kontraindikace: hypertenze a kardiovaskulární potíže s ní související, glaukom, těhotenství a šestinedělí, epilepsie, diabetes – účast v těchto případech konzultujte prosím předem s lektory

Cena : 600 Kč při platbě předem na účet (č.účtu: 3820585001/5500, do poznámky Vaše jméno a ether) / 700 Kč na místě

Kdy: Středa 30.8. 18 - 21 hod

View Event →
Relaxační koncert Ejali
Apr
19
7:00 PM19:00

Relaxační koncert Ejali

Jmenuji se Jaroslav Ejali Málek, hraji živou relaxační hudbu a zvu Tě do prostoru Pohled na meditativní koncert který se koná v neděli 19.3.

Na Steeldrum hraji cca 12let. Prvních 6let sám doma nebo pro přátele, potom na ceremoniích, hudebně-terapeutických sezeních, svatbách, mších, na ulici po Evropě či na Karlově mostě v Praze.

Podpořit člověka v jeho záměru se zpomalit, zastavit, očistit se a načerpat energii je činnost, která pramení z mé vnitřní touhy a přání, aby se lidé cítili dobře a měli dobrý život. 

Používám několik hudebních nástrojů, z nichž každý má své specifické použití. Nejvíce požívám nástroj, který se jmenuje steeldrum, vyroben a naladěn speciálně pro relaxaci a terapeutické využití, jehož zvuk je krásný a jemný a jehož melodie se člověka snadno dotkne hojivým způsobem.

Máš li chuť spočinout, lehnout si a zažít jaké to je nechat si vibrací hudby prostoupit tělo i mysl v bezpečném a příjemném prostředí,  přijď

Nedělě 19.4. od 19 hod.

Cena: 200 kč (Rezervace je platná pouze po uhrazení celé částky na náš účet: 3820585001/5500, do poznamky Vaše jméno a Ejali)

View Event →
Sanskrt pro začátečníky
Feb
13
to Feb 20

Sanskrt pro začátečníky

Sanskrt, nejstarší zachovaný indoevropský jazyk. Jazyk starodávných vzdělanců, základů vědních disciplin i duchovních nauk. Libozvučný, srdci milý, jazyk bohů se nazývá.

V začátečním kurzu se naučíme indické písmo Dévanagarí a probereme základní sanskrtské gramatické tvary. Zaměříme se přitom na základní pomůcky, které nám mohou být nápomocné, abychom si s textem poradili a dokázali mu porozumět.

Lektor: Gabriela Juhásová

Kurz 10 lekcí 2400 Kč

možnost individuálních lekcí 

Pondelky 16:00 - 17:15 (den a čas lze přizpůsobit možnostem zájemců)

Začátek nového kurzu: únor 2016

příhlášky mailem: pohledpracoviste@gmail.com

View Event →
JÓGA SMÍCHU S DAVIDEM
Dec
5
6:00 PM18:00

JÓGA SMÍCHU S DAVIDEM

Jeden ze způsobů, jak uvolnit tělo a na chvíli vypnout „přetíženou mysl“ a který funguje vždy,

je smát se, čemukoliv, co nás rozesměje. Film, komedie, srandovní videa, vtipy nebo právě

O čem to celé je?

 • Jde o unikátní koncept, ve kterém se každý dokáže smát bez důvodu, tedy bez použití vtipu, komedie nebo humoru.
 • Je založený na vědecky ověřeném faktu, že naše tělo nedokáže rozlišit mezi předstíraným a skutečným smíchem, pokud k tomu přistupujeme dobrovolně. Pozitivní účinky a přínosy smíchu jsou shodné.
 • Smích vyvoláváme pomocí speciálních technik neboli „smíchocviků“, které jsou založené na skupinové dynamice, očním kontaktu a dětské hravosti, což po chvilce vede ke skutečnému spontánnímu a nakažlivému smíchu.
 • Celý koncept pod názvem Laughter Yoga (Jóga Smíchu) založil před 21 lety indický doktor medicíny Madan Kataria. Dnes již existuje mnoho tisíc klubů smíchu ve více jak 72 zemích.
 • Po celém světě se tato technika využívá především ve firmách, fitness a jóga centrech, ve školách a na univerzitách, domovech důchodců, nemocnicích a také v oblastech pro mentálně a tělesně hendikepované

Proč právě Jóga smíchu?

 • přináší mnoho zdravotních benefitů
 • jde o nejlepší prostředek ke snížení stresu
 • během několika minut výrazně zlepšuje náladu, která zůstává po několik následujících dnů
 • pomáhá v navozování nových a dobrých vztahů
 • silný pomocník při zvládání těžkých úkolů, pomáhá si zachovat pozitivní duševní přístup

Je třeba se nějak připravovat?

Není. Jde o velmi jednoduché cvičení, které nemá žádné speciální požadavky. Doporučuje se pouze hodinu až dvě před cvičením moc nejíst. Oblečení je možné zvolit libovolně nebo spíše volně. V rámci mírně zvýšeného oběhu krve a společného smíchu se můžeme trochu i zapotit.

Na co se můžete těšit?

Dozvíte se, jak je možné zapojit více smíchu a radosti do vašeho života a vše si také prakticky vyzkoušíte. Zjistíte na vlastní bránici, jak smích nabíjí energií a zároveň si ještě posílíte imunitu. Na konci semináře bude připravené drobné občerstvení a malé překvapení.

Pro koho je hodina určena?                                                                       

Pro všechny lidi bez rozdílu věku, pohlaví nebo vyznání.

Celým seminářem Vás provede zkušený lektor David Zahradník.

Příhlášky

Vstupné dobrovolné AVŠAK, pro rezervaci je třeba zaplatit zálohu 250 Kč na účet 1520777133/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno).

Preferuji ekonomii DAR za DAR, takže pokud vám částka přijde vysoká nebo naopak příliš nízká za to co vám celý večer přinese, máte možnost si své penízky vzít v hotovosti zpět a nebo darovat navíc kolik uznáte za vhodné.

View Event →